Bill Gates zapowiada kolejną pandemię „za kilka lat”. Wariant Omikron nazywa „rodzajem szczepionki”, który lepiej „dotarł do światowej populacji” niż preparaty

Bill Gates uczestniczył w zakończonej wczoraj Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa 2022. Kontrowersyjny miliarder zapowiedział, że „za kilka lat” pojawi się kolejna pandemia na którą „świat” powinien być lepiej przygotowany. Ocenił też, że wariant Omikron okazał się być „rodzajem szczepionki, który wykonał lepszą pracę w dotarciu do światowej populacji” od preparatów produkowanych przez wybranych globalnych producentów.

Jak powiedział Bill Gates, wariant Omikron „jest rodzajem szczepionki”. – Oznacza to, że tworzy odporność (…) i wykonał lepszą pracę w dotarciu do światowej populacji niż w przypadku szczepionek – stwierdził kontrowersyjny miliarder zapytany o sposób walki z tzw. pandemią.

Warto przypomnieć, że wcześniej ten sam Bill Gates siał panikę w związku z wariantem. W okresie krótko przed Bożym Narodzeniem straszył, że z powodu wariantu Omikron „wchodzimy w najgorszy etap pandemii”.

– Właśnie wtedy, gdy wydawało się, że życie wróci do normy, mogliśmy wkroczyć w najgorszą część pandemii. Omicron trafi do domu dla nas wszystkich. Moi bliscy przyjaciele teraz go mają, a ja anulowałem większość moich planów wakacyjnych – przekonywał Gates.

Jawny zwolennik depopulacji planety zwrócił się także do naukowców. Jak twierdzi, ci muszą „szybciej reagować i sprawniej opracowywać nowe metody leczenia”. Zapowiedział również kolejną pandemię, która – jego zdaniem – nadejdzie w ciągu kilku lat.

– W kolejnej dekadzie powinniśmy być zdolni do stworzenia szczepionek nowej generacji, które będą zdolne do eliminowania całych grup wirusów – przekonywał Bill Gates. Zwrócił też uwagę, że proces od opracowania preparatu na koronawirusa do nadpodaży wyniósł dwa lata. W przyszłości powinien trwać maksymalnie pół roku.

o2.pl / twitter.com / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net