Błaszczak ostro odpowiada na słowa Schulza

Przewodniczący Parlamentu Europejskiego, Martin Schulz, który ostro skrytykował słowa ministra ds. europejskich,  został skontrowany przez Mariusza Błaszczaka. – Warszawa została zniszczona przez Niemców. Na Woli 50 tys. ludzi: kobiet, dzieci wymordowali funkcjonariusze państwa niemieckiego. I co? – pytał polityk PiS, odnosząc się do słów Schulza, że „Polska by tylko brała”.

foto: YouTube (Telewizja Republika) "Telewizja Republika - Mariusz Błaszczak (PiS) - Prosto W Oczy 2015-10-30"
foto: YouTube (Telewizja Republika) „Telewizja Republika – Mariusz Błaszczak (PiS) – Prosto W Oczy 2015-10-30”

Konrad Szymański wypowiedział się o przyjmowaniu nielegalnych imigrantów. Stwierdził, że Polska powinna się w takiej sytuacji na nich zamknąć. To poruszyło znanego z radykalnie lewackich idei Martina Schulza. – Kiedy Polska czuje się zagrożona przez Rosję i domaga się więcej broni, żołnierzy i funduszy, Europa jest solidarna. Gdy Polska mówi, że jej gospodarka potrzebuje funduszy, to te fundusze dalej do Polski płyną. Ale w takiej sytuacji nie można nagle przyjść i powiedzieć, że uchodźcy to tylko problem Niemców i nie ma się z tym nic wspólnego – mówił Schulz w telewizyjnym wywiadzie udzielonym jednej z niemieckich telewizji.

To bezczelne zachowanie nie uszło bez echa nowemu ministrowi spraw wewnętrznych. – Kolejny przykład niemieckiej buty. Tak to trzeba nazwać. Rozmawiamy w Warszawie. Warszawa została zniszczona przez Niemców – Powiedział Błaszczak telewizji TVN24. – Myślę, że takiej wypowiedzi w stosunku do Izraela pan Martin Schulz by nie sformułował stwierdził polityk.

Podo/se.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net