Bosak odchodzi z klubu Kukiza

W klubie parlamentarnym Kukiz’15 doszło do kłótni, której konsekwencją było odejście z ugrupowania Krzysztofa Bosaka. Polityk oficjalnie potwierdził rozstanie z partią.

– Rzecz rozbiła się o twarde kompetencje. Bycie figurantem z dobrą pensją to nie dla mnie – powiedział Bosak dodając, iż był od pewnego czasu w konflikcie z doradcami Pawła Kukiza. Krzysztof Bosak stracił swoje pełnomocnictwa w wyniku decyzji prezydium klubu. – Mocniej promował narodowców niż Kukiza. Pracownicy Kancelarii Sejmu skarżyli się też, że źle się z nim współpracuje – powiedział jeden z członków prezydium. Jego przeciwnikiem stał się również Marek Jakubiak, założyciel browaru Ciechan oraz wiceszef Kukiz’15.

Dariusz Pitaś, jeden z doradców Pawła Kukiza i jeden z podmiotów omawianego konfliktu zajmie zwolnione już miejsce dyrektora klubu parlamentarnego.

Szmar/wpolityce.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net