9 kwietnia 2024
Wiadomości

Braun chce dopilnować PKW

Grzegorz Braun zapowiada, że jeżeli Państwowa Komisja Wyborcza znów nie wywiąże się ze swoich obowiązków, to ponownie wybierze się do jej siedziby. Po wyborach samorządowych Braun przewodził protestom w siedzibie PKW, za co został wówczas aresztowany.

– Proszę Państwa, wiemy mniej więcej tyle ile widzieliśmy dzisiaj rano i tyle, ile wiedzieliśmy przez ostatnie miesiące. Zaczekamy do wtorku, Państwowa Komisja Wyborcza obiecała nam na wtorek zliczyć te wyniki. Jak nie zliczy do wtorku, spokojnie poczekamy do środy. W piątek to się chyba znowu wybierzemy do PKW, prawda? – powiedział po ogłoszeniu sondażowych wyników Grzegorz Braun.

Z wypowiedzi reżysera można wywnioskować, że to jest początek jego kariery politycznej. – To nie jest jeszcze podsumowanie. To jest bilans otwarcia. Zobaczymy, co z tym nam się uda zrobić w ciągu następnych miesięcy, kwartałów – mówił. Jednocześnie podziękował za głosy swoim wyborcom. – Ilekolwiek tych głosów zostało oddanych, bardzo za nie wszystkie dziękuję w imieniu moim i Was wszystkich, którzy się tak trudzili, by je pozbierać. Bardzo dziękuję za modlitwę. To taka tajna broń. Tak tajna, że aż jawna. Nie było tutaj żadnej socjotechniki, żadnej innej cybernetyki społecznej, poza tym, że ludzie się modlili. Modlili, abyśmy przetrwali te najbliższe miesiące.

Szmar/pch24.pl
szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net