7 kwietnia 2024
Wiadomości

Braun komentuje postawę Dudy

Grzegorz Braun - praca własna, licencja CC BY-SA 4.0 via Wikimedia Commons
Grzegorz Braun – praca własna, licencja CC BY-SA 4.0 via Wikimedia Commons

Grzegorz Braun skomentował postawę Andrzeja Dudy odnośnie in vitro. Zauważył, że jako reżyser, który stworzył wiele filmów, nie musi wymyślać swojego stanowiska na potrzeby kampanii wyborczej.

Życie ludzkie to jest jeden z tych elementów, nazwijmy to, bezpieczeństwa państwa w jego tradycjach. Bezpieczeństwa wiary, rodziny i własności powiedział Grzegorz Braun w „Programie7 – Telewizji Internetowej”. Kandydat na prezydenta podkreślił też, że sprawę należy przedstawić jasno, a jako reżyser filmów dokumentalnych mógł zgłębić się w tę tematykę.

O swoim przeciwniku mówi, że nie ma odpowiedniej wiedzy, bo gdyby ją posiadał, to nie miał by takiego stanowiska. – Każdy normalny człowiek na horror reaguje przerażeniem – skomentował Braun, kandydat na prezydenta.

Zdaniem katolickiego kandydata, Andrzej Duda prywatnie ma jedno zdanie będąc osobą prywatną, a inne występując jako osoba wypowiadająca się publicznie. – Porusza mnie, że można powiedzieć: „jako człowiek prywatny, z imienia i nazwiska, to sądzę tak, ale jako osoba publiczna to mam zdanie wręcz przeciwne” – podsumował Grzegorz Braun.

Niedawno Andrzej Duda w wywiadzie dla Wirtualnej Polski stwierdził, że dopuszcza in vitro. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Jgral/PROGRAM7 – Internetowa telewizja (YouTube)

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net