Braun, Michalkiewicz, Żaryn i inni będą pisać w „Magna Polonia”

Trwa zbiórka na wydanie kwartalnika „Magna Polonia”. Projektodawcą jest Przemysław Holocher, który pomysł konsultował z Grzegorzem Braunem. W czasopiśmie mają pojawić się znani po prawej stronie publicyści, m.in. wspomniany Grzegorz Braun, Stanisław Michalkiewicz, prof. Jan Żaryn czy prof. Jacek Bartyzel.

– „Magna Polonia” to pismo, które w założeniu ma stać się platformą wymiany poglądów przez różne środowiska prawicowe. Wyróżnia nas fakt, że nie jesteśmy związani z żądną partią polityczną czy organizacją, dzięki czemu możemy zachować niezależność – mówi Kontrrewolucji inicjator projektu, Przemysław Holocher.

Magazyn ma zawierać co najmniej około 100 stron w formacie A4. Do tego celu organizatorzy zbiórki chcą uzbierać 15 tys. złotych. Cel chcą osiągnąć za pośrednictwem serwisu Polakpotrafi.pl. „Naszym celem jest powołanie do życia tytułu prasowego, który będzie niezależny od wszelkiego rodzaju układów mafijno-partyjnych, z pełnym Polskim kapitałem i wolną myślą. Czasopismo Magna Polonia – bo taki tytuł wybraliśmy – stanie się platformą w tworzeniu której uczestniczyć będą ludzie z szeroko pojętej prawicy. Na łamach którego przeczytacie artykuły wolne od politycznej poprawności. Zaprosiliśmy do współpracy wybitnych, aczkolwiek przemilczanych przez mainstream publicystów, takich jak: Grzegorz Braun, Stanisław Michalkiewicz, prof. Jacek Bartyzel, dr. Stanisław Krajski, Leszek Żebrowski, prof. Jan Żaryn – cieszy nas fakt, że większość z wymienionych publicystów wyraziła już teraz chęć publikowania w Magna Polonia” – piszą organizatorzy. „Prasa w Polsce w dużej mierze nie znajduje się w rękach Polskich, a nawet jeżeli, to niejednokrotnie jest powiązana z licznymi układami panującymi w III RP, a co za tym idzie obraz rzeczywistości przedstawiany w tego typu prasie jest daleki od prawdy” – podkreślają.

TUTAJ link do zbiórki, gdzie można wesprzeć tworzenie czasopisma. Kontrrewolucja.net jest oficjalnym patronem projektu zbiórki.

CWIK

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net