6 grudnia 2023
Wiadomości

Braun ostro o odpowiedzialnych za śmierć i nędzę Polaków z powodu Wielkiej Histerii. Po przemówieniu zwrócił się do ministra pandemii. „Będziesz pan wisiał” (WIDEO)

– Będziesz pan wisiał – powiedział poseł Grzegorz Braun do ministra pandemii po przerwanej wypowiedzi z mównicy sejmowej. Poseł Konfederacji przypominał rządzącym i wspólnikom odpowiedzialnym za Wielką Histerię o nadmiarowych zgonach wśród Polaków wywołanym przez absurdalną i szkodliwą politykę rządu, za co ci ponoszą odpowiedzialność.

Poseł Grzegorz Braun krytykował rząd za niszczenie życia ludziom pod pretekstem tzw. pandemii. – Niech pan Bóg ma nas w opiece, póki za tę dziedzinę aktywności naszego państwa (służba zdrowia – red.) odpowiada człowiek zajmujący miejsce w tej ławie. Niestety, nie ławie oskarżonych, ławie rządowej. Akt oskarżenia – mam nadzieję – że przed trybunałem, kiedy wróci Rzeczpospolita z całą swoją mocą, całym swoim majestatem. Ten akt oskarżenia będzie zawierał informacje o stukilkudziesięciu, a zegar tyka, tysiącach zgonach nadmiarowych. Będzie zawierał informacje o tym, że o jedną trzecią w ciągu jednego roku wzrosła liczba zamachów samobójczych wśród dzieci i młodzieży – powiedział Braun.

– To są straty wojenne. Ludzie, którzy odpowiadają za te straty wojenne, są zbrodniarzami wojennymi. Zbrodniarze wojenni – w kategoriach norymberskich – to niekoniecznie ludzie, którzy strzelają z rewolweru w potylicę i spychają do dołu z wapnem w Palmirach czy w Katyniu. To – w myśl Kodeksu Karnego – ludzie, którzy stwarzają okoliczności, w których ludzie giną. A giną masowo – podkreślił Grzegorz Braun.

Poseł przypomniał, że rząd „w ogóle tego nie bada” i „nie odpowiada na pytania nadsyłane” do niego. – Ja zapytam tylko o NOP-y. NOP-y, których jedna trzecia w USA […] to poronienia – mówił poseł Grzegorz Braun. W tym momencie pojawił się sejmowy dźwięk, na co wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska od razu wyłączyła mu mikrofon. Dało się jednak słyszeć, jak poseł zwrócił się do ministra pandemii Adama Niedzielskiego ze słowami „będziesz pan wisiał”.

– Panie pośle, jak pan się w Sejmie zachowuje, to jest skandal po prostu – grzmiała Kidawa-Błońska

Przypominamy więc dla kontrastu wzorcowe zapewne wystąpienie w Sejmie, które „skandalem po prostu” w ogóle nie jest.

Słuszne spostrzeżenie poczynił też administrator bydgoskiego oddziału partii Konfederacja Korony Polskiej. – Powiedzenie 'będziesz wisiał’ to tragedia, śmierć ponad 100 tys. przez brak dostępu do lekarza i lockdown to statystyka – napisano.

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

2 komentarze do “Braun ostro o odpowiedzialnych za śmierć i nędzę Polaków z powodu Wielkiej Histerii. Po przemówieniu zwrócił się do ministra pandemii. „Będziesz pan wisiał” (WIDEO)

  • Sprostowanie. Podczas przedmiotowego wystąpienia posła Brauna posiedzenie prowadziła akurat wicemarszałek Kidawa-Błońska, a nie marszałek Witek.Dzień dobry kochanie

    Odpowiedz
  • Braun to chory z nienawiści i nie wyedukowany baran, który myśli, że szczepionki powodują wstrzykiwania chipów. I te jego „Szczęść Boże” tylko po to, aby ośmieszać katolików. Nie wiem czy to jest ruski agent czy niedorozwinięty psychicznie człowiek, a na pewno nieodpowiedzialny.

    Przykre, że Cwikła, który dwoi się i troi, aby propaganda Konfederacji szła dalej popiera takich odszczepieńców. Cóż widocznie i on jest wyznawcą teorii spiskowych wszak nikt normalny nie chwaliłby się studiami u Rydzyka. Ale jak to mówił Rydzyk, któż nie ma pokus.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net