Braun znów ocenzurowany w TVP

Telewizja Publiczna, która ma obowiązek zapraszać wszystkich kandydatów na prezydenta, po raz kolejny cenzuruje wypowiedzi. Tym razem TVP nie spodobały się słowa o Żydach, które wypowiedział Grzegorz Braun.

Niezależny reżyser gościł w czwartek w programie „Dziś wieczorem” w TVP INFO. Po raz kolejny powtórzył swą głoszoną od wielu miesięcy tezę, że „na terenie Polski realizowany jest scenariusz kondominium rosyjsko-niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym”. Gdy z ust kandydata padły słowa o kondominium rosyjsko-niemieckim, prowadzący Krzysztof Ziemiec, który najwidoczniej wiedział co kandydat chciał powiedzieć próbował przerwać wypowiedź. Braun jednak dokończył swoją kwestię, lecz na pasku informacyjnym ocenzurowano jego słowa. Realizatorzy programu stwierdzili, że kandydat, owszem, mówił o kondominium rosyjsko-niemieckim, ale nic więcej.

Nie jest to pierwszy przypadek ocenzurowania słów Brauna. Dwa tygodnie temu kandydat na prezydenta gościł w Polskim Radiu. Na stronie „Trójki”, gdzie można odnaleźć nagranie całości rozmowy z Grzegorzem Braunem, odnajdziemy niepełny cytaz ze słów gościa „Wyborczego salonu politycznego Trójki”. Brakuje oczywiście słów „pod żydowskim nadzorem powierniczym”.

Braun przypomniał, że TVP nie informowała nigdy o tym, jak rząd Izraela i organizacje żydowskie z innych państw żądają od Polski zwrotu mienia zagrabionego przez Niemców i komunistów kilkadziesiąt lat temu. Jak wyjaśniał, jest za prawem własności i prawem do dziedziczenia, ale przez rodziny lub spadkobierców, a nie poprzez powoływanie się na zasady „prawa plemiennego”.

Również na stronach TVP INFO nie poruszono kwestii roszczeń finansowych wobec Polski.

Pitak/pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.