Brytyjczycy chcą wysłać wojsko na imigrantów

foto: YouTube
foto: YouTube

Brytyjczycy ankietowani przez instytut YouGov wyrazili  poparcie dla projektu wysłania brytyjskich wojsk do Calais, gdzie tłumy muzułmańskich imigrantów napierają na wejście do Eurotunelu znajdującego się pod kanałem La Manche. Władze Wielkiej Brytanii komentuje sprawę coraz ostrzej. Taką postawą oburzeni są liberałowie.

Ostatnie badania instytutu YouGov wykazały, że 67 proc. Brytyjczyków jest za wysłaniem wojsk na północ Francji dla ograniczenia imigracyjnych niepokojów. Wyniki sondażu opublikowano w następstwie oświadczenia premiera Camerona, który nazwał imigrantów „tłumem nacierającym na Wielką Brytanię”. Podobnego zdania jest sekretarz stanu w resorcie spraw zagranicznych, Philip Hammond, którego słowa o imigrantach „szukających zaczepki” wywołały furię liberałów dowodzących, iż tego rodzaju słowa są obraźliwe dla osób poszukujących wsparcia Wielkiej Brytanii i Francji.

Tego samego rodzaju była reakcja na słowa Hammonda, gdzie zwracał uwagę, że niekontrolowany napływ uchodźców przyczynia się do obniżenia stopnia życia rodowitych Brytyjczyków.

Pitz/pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net