Cejrowski: Byłem na antyrządowym marszu

Wojciech Cejrowski w „Radiowym Przeglądzie Prasy” jasno powiedział, że 11 listopada „poszedł na antyrządowy marsz”, podobnie jak mnóstwo innych osób. Stwierdza też, że ma wrażenie „ustawki” między prezydentem III RP a prezydentem Warszawy w sprawie Marszu Niepodległości.

YouTube

– Poszedłem na antyrządowy marsz, tak jak chodzę od wielu lat, od Jaruzela do tego co jest tera. […] Na Marsz Niepodległości część osób przyszła w kontrze do obecnej władzy przecież i w kontrze też do PO – powiedział Cejrowski. Dodał również, że ludzie idą „w kontrze do tego całego bagienka warszawskiego, tego układu, gdzie się kolegują i obściskują, kiedy kamery nie patrzą, a przed kamerami skaczą sobie do gardła”.

Zdaniem podróżnika, decyzja Hanny Gronkiewicz-Waltz zmobilizowała wiele osób do przyjścia. – Rzeczywiście HGW powinna dostać nagrodę (…) jak się przeciwko narodowi w taki sposób występuje, to naród Polski, który jest przekorny, się zbuntuje i wiele osób pisało, że specjalnie przyjedzie – dodał Wojciech Cejrowski.

Stwierdza też, że ciężko nie odnieść wrażenia, że cała afera o tegoroczny marsz to „ustawka” między prezydentem Dudą a prezydent Gronkiewicz-Waltz. – Kilka dni przed tą imprezą Duda miał oczyszczony kalendarz popołudniu. Było wiadomo, że nie pójdzie z narodowcami, bo się nie dogadał, a jeszcze nie było decyzji HGW. I potem kiedy HGW zabrania marszu Duda przejmuje inicjatywę jako zbawiciel narodu i chwilę później pojawia się w internecie reklamówka mówiąca jak to Duda ratuje naród i przyjdźmy wszyscy na marsz. Jak można było w kilka chwil nakręcić tak dobrą reklamówkę? – pytał.

– Jak oni mają przygotowaną dobrą reklamówkę i ona się pojawia wkrótce po tym, jak on rzekomo wpadł na genialny pomysł jak ten marsz uratować. Jak taka reklamówka się pojawia chwilę później, to ja mam wrażenie ustawki – ocenił znany podróżnik.

– Mam takie wrażenie spóły, ona zabrania, to my wskoczymy na miejsce organizatorów, którzy mają imprezę cykliczną – powiedział Wojciech Cejrowski.

Nagranie dostępne jest TUTAJ.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.