22 maja 2024
Kultura i recenzjeWiadomości

Cejrowski na celowniku działaczki PO

Jadwiga Zagwozda, działaczka Platformy Obywatelskiej z Chojnic, złożyła zawiadomienie na słynnego podróżnika i autora książek. Chodzi o podarcie przez Cejrowskiego plakatu w czasie kampanii wyborczej.

Podczas kampanii Wojciech Cejrowski zamieścił w sieci filmik, na którym widać, jak podróżnik drze papier, na którym wypisane są rozliczne afery z czasów rządów PO. Po odwróceniu karty okazuje się, że jest to plakat wyborczy Bronisława Komorowskiego. Członkini PO uznała, iż film Cejrowskiego ma związek ze zniszczeniem plakatów Komorowskiego, który ona sama umieściła przed swoim domem. Złożyła doniesienie na jednym z chojnickich komisariatów. Jak się okazało, Cejrowski wybierał się akurat do Chojnic na spotkanie z czytelnikami.

– Gdyby mnie Państwo nie zastali w sobotę w Centrum Handlowym „Brama Pomorza”, znaczyć to będzie, że PO zaczęło wsadzać – skwitował sytuację Cejrowski. – Jakoś tak niewiele w moim życiu zmienia się od czasu komuny – siedziało się w PRLu za antykomunistyczne plakaty i ulotki, po roku 1989 byłem skazany za krytykę pijackich ekscesów prezydenta-komunisty Kwaśniewskiego, a teraz mam siedzieć za plakacik prezydenta Komorowskiego. To na pewno bardzo poprawi wizerunek Platformy, więc chętnie siądę – dodał z właściwą sobie ironią podróżnik.

Ostatecznie policja nie znalazła podstaw, by aresztować Cejrowskiego. Uparta działaczka PO zaczęła więc szkalować podróżnika w sieci, zarzucając mu, iż nie płaci podatków w Polsce. Jadwiga Zagwozda nie po raz pierwszy przysparza Platformie negatywnej sławy – niedawno wzburzyła nawet przedstawicieli własnej partii, porównując na Twitterze Beatę Szydło do tirówki.

Mgot/wpolityce.pl, dziennikbałtycki.pl, abctygodnik.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Jeden komentarz do “Cejrowski na celowniku działaczki PO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net