Chcą azylu w Austrii, zgwałcili studentkę i chłopca

foto: YouTube
foto: YouTube

Grupa imigrantów z Afganistanu brutalnie zgwałciła w Wiedniu 21-letnią Austriaczkę. Jak ustalono, trzech nastolatków, którzy dopuścili się ohydnego czynu, czeka na przyznanie azylu w Austrii. Wcześniej w Wiedniu imigrant z Iraku dokonał gwałtu na dziesięcioletnim chłopcu.

 Do zdarzenia doszło w nocy na stacji metra Praterstern w Wiedniu. 21-letnia studentka została zgwałcona w damskiej toalecie przez dwóch nastoletnich Afgańczyków, trzeci pomógł ją obezwładnić. Sprawcy tłumaczyli się, iż byli pijani i nie pamiętają, co działo się tej nocy. Ostatecznie jeden z gwałcicieli przyznał się do popełnionego czynu. Policja ustaliła, że wszyscy trzej Afgańczycy oczekują na przyznanie im azylu w Austrii.

Również w Wiedniu ofiarą imigranta-gwałciciela padł dziesięciolatek, który wybrał się na basen. Gdy korzystał z prysznica, został siłą wepchnięty to jednej z kabin toalety i zgwałcony przez 21-letniego Amira A. Co zaskakuje najbardziej, imigrant po dokonaniu makabrycznego czynu nie tylko nie opuścił budynku, ale nadal zadowolony pluskał się w basenie. Podobnie jak gwałciciele z metra, również Amir A. oczekuje na azyl w Austrii. Pochodzący z Iraku mężczyzna został umieszczony w ośrodku dla uchodźców. Przesłuchiwany przez policję w bezczelny sposób próbował się tłumaczyć mówiąc, że od czterech miesięcy nie współżył, więc miał silną potrzebę seksualną.

MGOT/niezalezna.pl, pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net