Chrześcijańscy uchodźcy będą mieli osobny ośrodek?

foto: YouTube
foto: YouTube

30 chrześcijan w Niemczech przebywających w ośrodkach dla nielegalnych imigrantów przeniesie się do innego miejsca z powodu prześladowań ze strony muzułmanów.  W nowym miejscu nie będą mieli do czynienia z islamistami. W obronie wyznawców Chrystusa wstawiła się Ewangelicka Grupa Robocza (EAK) partii CDU.

EAK przekonywała, że chrześcijanie są traktowani w ośrodkach dla uchodźców jak króliki doświadczalne w eksperymencie multikulturalizmu. Wskazują również, że chrześcijanie są prześladowani przez muzułmanów. Władze Stuttgartu obiecały otworzyć nowy ośrodek w miejscowości Neugereut, gdzie będą przebywać tylko chrześcijańscy uchodźcy. Zamieszka tam także ponad 100 innych nielegalnych imigrantów, a chrześcijanie będą w odosobnieniu.

Urzędnik Stefan Spatz, który zajmuję się kwestiami socjalnymi, nie wyraża zgody na wdrożenie tego planu w życie. Według niego imigranci powinni znajdować się w jednym ośrodku, bez względu na różnice między nimi.

Ewangelicka Grupa Robotnicza ciągle przekonuje, że władze Niemiec powinny otoczyć chrześcijan opieką. W oświadczeniu, jakie napisała grupa polityków z CDU, oznajmiła iż muzułmanie dyskryminują chrześcijan w ten sam sposób jak w swoim ojczystym kraju. – Najbardziej prześladowana grupa, jaką są chrześcijańscy uchodźcy, powinna być u nas szczególnie przed dyskryminacją chroniona. Nie można wykorzystywać chrześcijańskich uchodźców jako królików doświadczalnych dla pożądanej integracji islamistów –  mówił Stefan Walter szef EAK w Stuttgarcie. Jego zdaniem wszyscy, których prześladowano ze względu na wiarę w Chrystusa powinni być zakwaterowani w miejscach, które będą ich chroniły przed atakami.

EAK zainicjowała internetową petycję, w której dopomina się o stworzenie  odrębnego miejsca od muzułmanów. Podpisało ją do tej pory 20 tys. osób.

Joan/pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net