6 grudnia 2023
Wiadomości

Cieplej już było? Koniec astronomicznego lata pochmurny i deszczowy. W górach może spaść śnieg (PROGNOZA POGODY)

Jutro czeka nas ostatni dzień astronomicznego lata. Niestety, nie ma co liczyć na większe ocieplenia, choć we wtorek będzie mniej chmur.

Dziś niemal cała Polska będzie w zasięgu wyżu znad Skandynawii. Wschodnie krańce kraju zaś znajdują się pod wpływem niżu znad Ukrainy. Z północy napływać do nas będzie zimne, arktyczne powietrze.

Na wschodzie kraju dziś pochmurno. Możliwe są słabe opady deszczu. W pozostałej części kraju podobnie, choć jest szansa na przejaśnienia. Na Wybrzeżu oraz Pomorzu Zachodnim możliwe większe deszcze. Z kolei w szczytowych partiach gór możliwe są opady deszczu ze śniegiem.

Temperatura wyniesie 6-8 stopni Celsjusza w północno-wschodniej części Polski, 12 stopni w centrum i 16 stopni Celsjusza na północnym zachodzie.

W nocy mieszkańców Podhala czeka przymrozek. Temperatura spadnie do minus 1 stopnia Celsjusza. Na północnym wschodzie zaś temperatura wyniesie w nocy 3 stopnie. Najcieplej będzie nad morzem, gdzie temperatura może wynieść około 11 stopni Celsjusza.

Jutro w większości kraju możliwe przejaśnienia. Możliwe przelotne opady na Wybrzeżu oraz Pomorzu. Najchłodniej będzie na północnym wschodzie, gdzie termometry pokażą maksymalnie 8 stopni Celsjusza. Cieplej zaś będzie w centrum, gdzie temperatura skoczy do 14 stopni.

rmf24.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net