Clinton: Polska i Węgry odrzucają demokrację

foto: twitter.com/BorucJan
foto: twitter.com/BorucJan

Podczas piątkowego wiecu wyborczego, kandydatka z ramienia Demokratów Hillary Clinton otrzymała wsparcie od męża Billa, byłego prezydenta. Clinton wskazał Polskę i Węgry jako państwa odrzucające demokrację. Stwierdził, że oba kraje preferują „dyktaturę na wzór putinowskiej Rosji”. 

Clinton mówił o państwach Europy Środkowej w odniesieniu wobec potencjalnego kontrkandydata żony i przedstawiciela Republikanów Donalda Trumpa. – Weźmy autorytarną dyktaturę i pozbądźmy się cudzoziemców, brzmi znajomo? – stwierdził. – Polska i Węgry uznały, że demokracja to zbyt wielki problem. – kpił Clinton. Dodał także, że zarówno Polska, jak i Węgry nie byłyby dzisiaj wolnymi państwami bez działań Stanów Zjednoczonych podczas zimnej wojny.

Polityk przedstawił również swoje poglądy na temat imigracji i terroryzmu. – Ameryka rozpaczliwie potrzebuje muzułmanów, którzy kochają wolność i nienawidzą terroru oraz chcą być częścią tego kraju. Nie możemy go dzielić, nie możemy tego zrobić – nawoływał Clinton.

Kampanię prezydencką Hillary Clinton wspiera miliarder George Soros. Ten finansista węgierskiego pochodzenia jest również znany jako krytyk wieloletniego rządu węgierskiego premiera Viktora Orbána i zwolennik „otwartych drzwi” polityki imigracyjnej w Europie. Według doniesień amerykańskich mediów, w 2015 roku Soros podarował około 8 milionów dolarów grupom poparcia Clinton.

Miecz/hungarytoday.hu

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.