Co robi policja za pieniądze podatników? Tandetne covidiańskie spoty, w których policjant szydzi z nieprzytomnego człowieka w szpitalu (WIDEO)

Na oficjalnym kanale YouTube Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku zamieszczono nie tylko ideologiczny, ale do tego tandetny spot mający szerzyć Wielką Histerię. Spot powstał w ramach kampanii „Młodość nie zwalnia z myślenia”.

Spot zaczyna się od słów policjanta, który twierdzi, iż „opcje są w zasadzie trzy”. Chodzi o kwestię wątpliwej legalności życzenia rządu, aby w zamkniętych pomieszczeniach nosić maskę tak, by za jej pomocą zasłaniać usta i nos.

Następnie zaczyna się inscenizacja. W pierwszej opcji widzimy mężczyznę z zasłoniętą przez maskę twarzą, który przechadza się po galerii handlowej i mija policjantów. W drugiej mężczyzna idzie bez maski. Wówczas zatrzymują go policjanci i proszą o dowód. Mężczyzna pokornie go daje i przeprasza, że nie ma na twarzy maski. Przyjmuje także mandat w wysokości 50 zł.

Trzecia opcja zaczyna się jak druga, jednak mężczyzna przedstawiony jest jako awanturnik, który non stop gada. Czepia się także policjantów, że mają maski na twarzy, przerywa funkcjonariuszom i ogólnie przeciąga całą sprawę.

Po tych inscenizacjach miał być zapewne zabawny apel. – Rób jak uważasz. Przecież przeczytałeś w internetach, że pandemii nie ma. Ale wiesz co? Chodź, jeszcze spotkamy się z Robertem. On też tak mówił. A może jeszcze coś nam powie – mówi mężczyzna w stroju policjanta.

Wówczas akcja przenosi się do szpitala, w którym mężczyzna grający awanturnika leży w łóżku podłączony do aparatury. – A może i nie opowie – mówi policjant pochylający się nad nim. Co ciekawe, choć ma maskę na twarzy, widać, że się uśmiecha.

– Trzeba przyznać Robert, rola życia. To co, piąteczka? – mówi policjant, po czym wystawia rękę do nieprzytomnej osoby. – Ja będę spadał. Ale spokojnie, nie wstawaj – rzuca.

Pomijając tandetną formę, spot jest skandaliczny, gdyż sugeruje wprost radość z powodu czyjejś choroby. Mało tego – dokonuje wizerunkowej segregacji, jakoby osoba stosująca się do wszystkich życzeń rządzących, niezależnie od legalności przepisów – była „lepsza” od osób podejmujących inne decyzje. Tych przedstawiono jako niezrównoważonych szurów.

„Zapomniano” także w spocie wspomnieć o czwartej opcji – spokojnemu odmówieniu przyjęcia mandatu i zapowiedzi złożenia zawiadomienia do właściwej prokuratury rejonowej o możliwości nadużycia ze strony policjanta, który chce nałożyć karę lub złożyć do sądu wniosek o ukaranie. Przypominamy, że w razie wszczęcia postępowania przez prokuraturę w takiej sprawie, pracownik policji ma poważne problemy przez cały czas toczenia się sprawy.

youtube.com / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

5 komentarzy do “Co robi policja za pieniądze podatników? Tandetne covidiańskie spoty, w których policjant szydzi z nieprzytomnego człowieka w szpitalu (WIDEO)

 • 20 listopada 2021 o 09:15
  Permalink

  Ale ich powaliło. Tak zapomnieli zdecydowanie o innej opcji. Niech zrobią filmik jak zaszczepieni zamieniają się w odmóżdzone barany idące na rzeż.

  Odpowiedz
 • 20 listopada 2021 o 09:21
  Permalink

  Goebels bylby dumny z tej propagandy,budzi niesmak

  Odpowiedz
  • 20 listopada 2021 o 10:19
   Permalink

   Dobrze, że nie zaangażowali tomka Cruise. Byłoby przydrogo

   Odpowiedz
 • 20 listopada 2021 o 09:28
  Permalink

  Wymyślił jakiś Reksio żeby polizać dziurkę swego pana.

  Odpowiedz
  • 20 listopada 2021 o 10:26
   Permalink

   Nie – to w tym ,,spocie”,chodziło,że on się po prostu zaszczepił i teraz dogorywa,a milicjant nie skojarzył,że za miesiąc po szprycy, zajmie jego miejsce. Cóż…nie wiem,czy wiecie ale jednostką inteligencji jest 1 CJANT,a przedrostek ,,poli” jest grzecznosciowy- niby,że tak jak w Ameryce,na filmach…- no…

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net