Co tam u „antysystemowców”? Kukiz poparł nowy ład Morawieckiego. „Jest nam bliski, skorzystano z naszych postulatów”

– Zapoznaliśmy się z „Polskim Ładem”; uwzględnia on postulaty społeczno-gospodarcze Kukiz’15 z poprzedniej kadencji Sejmu – powiedział PAP Paweł Kukiz, szef koła Kukiz’15-Demokracja Bezpośrednia.

Jutro ma odbyć się konwencja programowa PiS, na której zaprezentowany zostanie zaprezentowany „Polski Ład”, czyli projekt Mateusza Morawieckiego i jego partyjnej oligarchii mający narzucić społeczeństwu nowy sposób funkcjonowania społecznego i gospodarczego. Dziś jego założenia przedstawiono posłom Kukiz’15.

Wybrany na antysystemowych hasłach Paweł Kukiz pochwalił nowy ład Morawieckiego. – Generalnie jest (on) nam bliski. W dużej mierze uwzględnia nasze postulaty z 2015 roku. Cieszymy się, że skorzystano z pomysłów gospodarczo-społecznych z poprzedniej kadencji Sejmu – powiedział Kukiz.

– Jeszcze bardziej będzie nam się podobał ten Polski Ład w momencie zaakceptowania naszych postulatów ustrojowych, dotyczących m.in. wprowadzenia instytucji sędziów pokoju, ustawy antykorupcyjnej, zmiany ordynacji wyborczej – dodał polityk.

– Rozmawialiśmy też o elektronicznych konsultacjach, digitalizacji podpisów pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą – zaznaczył.

Nowy ład Morawieckiego składa się z punktów: „plan na zdrowie”, „uczciwa praca – godna płaca”, „dekady rozwoju”, rodzina i dom w centrum życia”, Polska – nasza ziemia”, „przyjazna szkoła i kultura na nowy wiek”, „dobry klimat dla firm”, „czysta energia – czyste powietrze”, „CyberPoland 2025”, „złota jesień życia”. Już sam zbiór haseł wskazuje, że jest to niesamowicie okraszony pięknymi słowami socjalistyczny plan permanentnej przebudowy oraz wprowadzania głębszego socjalizmu.

rmf24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

7 thoughts on “Co tam u „antysystemowców”? Kukiz poparł nowy ład Morawieckiego. „Jest nam bliski, skorzystano z naszych postulatów”

 • 15 maja 2021 o 11:55
  Permalink

  kukiz sprzedajna dziwka za kase i miejsce u koryta nie raz sie juz podlizał . Klamiesz wszak jest 770miliardów do rozkradzenia. Gdybys był uczciwy wiedział bys ze to co PIS mowi to tylko słowa . Głosowałam na pajaca obys za to zapłacił najwiecej podlec

  Odpowiedz
  • 15 maja 2021 o 13:11
   Permalink

   Kukiz jesteś taką samą zdradziecką ścierą jak cała ta banda czworga. Korszych komuchów,zdrajców i koszernych świń nie widziałem. Nie jesteś nawet godny by Ci i całejreście zdrajców splunać w mordę.

   Odpowiedz
  • 15 maja 2021 o 13:33
   Permalink

   Po nosach ich poznacie..góral ze Wzgórz Golan..wyjątkowa kanalie

   Odpowiedz
 • 15 maja 2021 o 12:06
  Permalink

  Kukiz się zeszmacił do cna. Kasa i nic więcej.

  Odpowiedz
 • 15 maja 2021 o 12:44
  Permalink

  JEDNA WIELKA NĘDZA!!!!!!!! JUŻ wiadomo na kogo NIE GŁOSOWAĆ!!!!!! TERAZ NA NOWYCH I NIESPEZEDAJNYCH 🤑🤑🤑🤑

  Odpowiedz
 • 15 maja 2021 o 12:48
  Permalink

  Czerwona.ŚCIERA!!!!700MIL.dorozszabrowania ile ci ten kalksztajn z tym szydowskim złodziejem obiecal?????

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.