Cwikła o II turze wyborów: To nie żadne starcie cywilizacji, a walka partii o stanowiska i pieniądze (WIDEO)

Założyciel naszego portalu Dominik Cwikła w najnowszym vlogu stwierdza, że w II turze nie ma żadnego „starcia cywilizacji” a jedynie walka lewicowych ugrupowań o wpływy oraz o to, czy jedna partia będzie kontrolowała jednocześnie Sejm i prezydenta.

– Na prawicy co poniektórzy widzą „walkę cywilizacji” w II turze, podczas gdy do wyboru mamy realnie tylko zło, które mi ideowo jest zupełnie obce. Obaj kandydaci – poza sferą deklaratywną, którą przecież można zweryfikować na podstawie wieloletniej aktywności politycznej – reprezentują niemalże to samo. Niestety, jeden z nich na pewno zostanie prezydentem – czytamy w opisie filmu.

Cwikła podkreśla, że jeden i drugi kandydat na prezydenta to osoby, które realizują lewicową agendę. Wskazuje, iż błędne jest twierdzenie, że jeśli jeden deklaruje – ale nie realizuje! – konserwatywne hasła, to jest lepszy od drugiego. Przypomina także fakty w kontekście absurdalnych haseł propagandowych, jak np. to, że Andrzej Duda rzekomo jest za życiem albo że rzekomo obniża podatki, w rzeczywistości podpisując kilkadziesiąt podwyżek. Przytacza także historię „bycia prolife” Dudy, który po kampanii wyborczej zmienił swoje stanowisko.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.