1 grudnia 2023
Wiadomości

Cwikła: To pierwsze od wielu lat duże zwycięstwo Amerykanów nad Rosjanami

– Z osoby uchodzącej za przyjaciela Rosji, Sekretarzem został jej przeciwnik. Jednak uzbrojony w wiedzę, którą zdobył jego poprzednik – pisze Dominik Cwikła.

Twitter IranNewsUpdate/Twitter Biznes Alert (kolaż)

W swoim komentarzu na temat zmiany na stanowisku Sekretarza Stanu USA zauważa, że zmiana na stanowisku z człowieka uchodzącego „za prorosyjskiego człowieka w gabinecie Trumpa” na byłego szefa CIA mogła być „bardzo zręczną zagrywką”. – Rex Tillerson był uważany przez media za prorosyjskiego człowieka w gabinecie Trumpa. O ile wówczas wielu sądziło, że jest to albo naiwność ze strony prezydenta USA lub wręcz agenturalność, to obecny obrót spraw wskazuje, że być może była to bardzo zręczna zagrywka – pisze Dominik Cwikła.

– Dobrze widziany przez Kreml Tillerson miał przecież odpowiednie kontakty za naszą wschodnią granicą. Wiedział, co się dzieje, co jest planowane, mógł mieć wpływ na decyzje Rosji etc. Nie wiemy oczywiście, ile z tego przekazywał administracji Trumpa, choć nie chce mi się wierzyć, by były to błahostki – zauważa na łamach wSensie.pl Cwikła.

– Inaczej mówiąc, z osoby uchodzącej za przyjaciela Rosji, Sekretarzem został jej przeciwnik. Jednak uzbrojony w wiedzę, którą zdobył Tillerson. Jeśli tak sytuacja wygląda, to może być to pierwsze od wielu lat duże zwycięstwo Amerykanów nad Rosjanami – podsumowuje.

Pełen tekst dostępny jest na wSensie.pl.

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net