Cwikła: To pierwsze od wielu lat duże zwycięstwo Amerykanów nad Rosjanami

– Z osoby uchodzącej za przyjaciela Rosji, Sekretarzem został jej przeciwnik. Jednak uzbrojony w wiedzę, którą zdobył jego poprzednik – pisze Dominik Cwikła.

Twitter IranNewsUpdate/Twitter Biznes Alert (kolaż)

W swoim komentarzu na temat zmiany na stanowisku Sekretarza Stanu USA zauważa, że zmiana na stanowisku z człowieka uchodzącego „za prorosyjskiego człowieka w gabinecie Trumpa” na byłego szefa CIA mogła być „bardzo zręczną zagrywką”. – Rex Tillerson był uważany przez media za prorosyjskiego człowieka w gabinecie Trumpa. O ile wówczas wielu sądziło, że jest to albo naiwność ze strony prezydenta USA lub wręcz agenturalność, to obecny obrót spraw wskazuje, że być może była to bardzo zręczna zagrywka – pisze Dominik Cwikła.

– Dobrze widziany przez Kreml Tillerson miał przecież odpowiednie kontakty za naszą wschodnią granicą. Wiedział, co się dzieje, co jest planowane, mógł mieć wpływ na decyzje Rosji etc. Nie wiemy oczywiście, ile z tego przekazywał administracji Trumpa, choć nie chce mi się wierzyć, by były to błahostki – zauważa na łamach wSensie.pl Cwikła.

– Inaczej mówiąc, z osoby uchodzącej za przyjaciela Rosji, Sekretarzem został jej przeciwnik. Jednak uzbrojony w wiedzę, którą zdobył Tillerson. Jeśli tak sytuacja wygląda, to może być to pierwsze od wielu lat duże zwycięstwo Amerykanów nad Rosjanami – podsumowuje.

Pełen tekst dostępny jest na wSensie.pl.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net