23 czerwca 2024
Wiadomości

Cwikła: PiS przerzuca uwagę ludzi z afery wizowej na problemy z imigrantami na Zachodzie (WIDEO)

Założyciel naszego portalu Dominik Cwikła wystąpił wyjątkowo we vlogu telewizji internetowej wRealu24. Zwrócił uwagę na aferę wizową oraz fakt, że rządowa propaganda usilnie próbuje przerzucić uwagę opinii społecznej na tematy zastępcze, m.in. problemy z imigrantami państw zachodniej Europy.

Dominik Cwikła zaapelował, by „nie dać PiS-owi zapomnieć o aferze wizowej”.

– Każdy już o niej słyszał. W wyniku działań służb amerykańskich, w obronie swojego państwa, dotarli na tzw. polski ślad. Tym „polskim śladem” imigranci z krajów arabskich oraz Dalekiego Wschodu docierali m.in. do USA – wyjaśnił Dominik Cwikła.

– Okazało się, że z MSZ szły po prostu ostre działania łapówkarskie. Co ważne, służby wiedziały o tym już dużo więcej. O tym pisała chociażby „Gazeta Wyborcza”. Mało tego – jak patrzyłem jeszcze dzisiaj, rzecznik ministra-koordynatora ds. służb specjalnych Stanisław Żaryn też przyznał, że służby o tym wiedziały – kontynuował założyciel naszego portalu.

– Jak napisał Żaryn, CBA miało informacje już od lipca ubiegłego roku – podkreślił.

– Co z tym zrobiono? No właśnie – skwitował Cwikła.

Dalej zauważył, że rząd PiS próbuje „przerzucać uwagę” ludzi z afery wizowej na kwestię imigrantów na Zachodzie i starych wypowiedzi opozycjonistów w kwestii imigrantów.

Poniżej cały program.

banbye.com / kontrrewolucja.net

fot. BanBye.com / wRealu24

Dziękujemy, że jesteś z nami! Prosimy o udostępnienie materiału na Twoich mediach społecznościowych oraz obserwowanie nas na Facebooku. Znacząco też pomożesz w dalszym rozwoju portalu wspierając nas dowolną comiesięczną kwotą poprzez zrzutkę.

Możesz także zapisać się na nasz newsletter. Będziesz otrzymywać od nas najciekawsze informacje z ostatnich dni.

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net