4 grudnia 2023
WiadomościWojskowość

Poprawność polityczna Obamy zagraża armii USA

Zdaniem obserwatorów, działania prezydenta dezorganizują amerykański system obronny. Zgodnie z wytycznymi Obamy, Pentagon stara się na siłę wprowadzać kobiety do elitarnych oddziałów Marines, zajmuje się analizą przydatności transseksualistów w armii oraz „zapobiega dyskryminacji” żołnierzy-gejów.

Bilans zaangażowania USA w celu zniszczenia ISIS wskazuje na, delikatnie rzecz ujmując, trudną do zrozumienia nieudolność. Wysocy funkcjonariusze wywiadu wojskowego raportowali na podstawie meldunków z terenu, jak wyglądała praktyczna realizacja zaleceń Obamy, dotycząca stosunku do grup islamskich terrorystów. Rząd USA lekką ręką wydał 500 mln. dolarów na program wspierania syryjskich rebeliantów. Przewidywał rekrutację i szkolenie 5.400 adeptów rocznie. W rezultacie przeszkolono zaledwie 100 ochotników, których w trakcie działań bojowych szybko zabito, albo przeszli na stronę ISIS. Działania administracji Obamy i jego deklaracje skwitował ostatnio były ambasador USA w Afganistanie, Ryan Crocker, mówiąc : „słowa te brzmią jakby pochodziły od nie-prezydenta”.

„Stany Zjednoczone mają najsilniejszą armię na świecie, ale prezydent Obama odmówił użycia jej siły przeciwko naszym wrogom” – pisze na łamach „The Financial Times” publicystka Liz Peek . „Zamiast tego, przywódcy naszych sił zbrojnych skoncentrowani są na wdrażaniu, z polecenia Obamy, praw kobiet i propagandy LGBT” – dodaje Peek.

Mug/theweek.com

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net