5 kwietnia 2024
Wiadomości

„Dali sobie po twarzach, polała się krew”. „Wigilia” pracowników TVP3 Opole zakończona awanturą. Interweniowała policja

Podczas firmowej „wigilii” dla pracowników regionalnej reżimówki doszło do awantury. Na miejsce przybyły policja i pogotowie.

Sytuację opisał portal opolska360.pl. Po północy w sobotę w hotelu DeSilva doszło do awantury.

– Ludzie dali sobie po twarzach. Polała się krew. Takiego finału imprezy, z wzywaniem policji i pogotowia, chyba nikt się nie spodziewał – powiedzieli świadkowie cytowani przez portal.

Interwencję policji w hotelu potwierdziła Agnieszka Nierychła, oficer prasowy komendy miejskiej w Opolu.

– Otrzymaliśmy wezwanie od obsługi hotelu, że w sali bankietowej doszło do awantury. Sytuacja miała miejsce w sobotę 17 grudnia kilka minut przed godziną 1.00 – przekazała Nierychła.

– Na miejsce przyjechał też zespół ratownictwa medycznego. Wezwał go jeden z uczestników zdarzenia. Mężczyzna, który miał być poszkodowany, odmówił jednak badania oraz hospitalizacji – zaznaczyła.

Policjanci wylegitymowali uczestników zdarzenia. Nikt inny nie potrzebował pomocy medycznej.

Portal opolska360.pl wysłał pytania do dyrektora TVP3 Opole Łukasza Żygadły w związku z incydentem.

– Zwróciliśmy się do Łukasza Żygadły, dyrektora TVP3 Opole, z pytaniami dotyczącymi firmowej wigilii. Zapytaliśmy m.in. o to, ile osób brało udział w wydarzeniu oraz jak ocenia fakt, że wigilia TVP3 Opole zakończyła się wezwaniem policji i pogotowia. Zapytaliśmy też, czy wobec uczestników incydentu będą wyciągnięte konsekwencje. Zwróciliśmy się też o informację kto płacił za alkohol na spotkaniu wigilijnym – sami goście, czy też jego koszt pokryto z pieniędzy TVP3 Opole. Czekamy na odpowiedź – podaje portal.

Odpowiedzi na pytania udzieliła natomiast dyrekcja hotelu, w którym doszło do awantury z udziałem pracowników TVP3.

– W obecnej chwili możemy potwierdzić, że w tym dniu doszło do zdarzenia, które wymagało interwencji policji – powiedział dyrektor hotelu Łukasz Łabanowski. Dodał również, że hotel prowadzi „wewnętrzne postępowanie mające na celu wyjaśnienie powodów zaistniałego zdarzenia i osób w nim biorących udział”.

– W hotelu tego wieczoru odbywało się kilka firmowych spotkań świątecznych. Dlatego musimy wyjaśnić wszystkie szczegóły mające wpływ na to zdarzenie – zaznaczył.

opolska360.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net