„Dali sobie po twarzach, polała się krew”. „Wigilia” pracowników TVP3 Opole zakończona awanturą. Interweniowała policja

Podczas firmowej „wigilii” dla pracowników regionalnej reżimówki doszło do awantury. Na miejsce przybyły policja i pogotowie.

Sytuację opisał portal opolska360.pl. Po północy w sobotę w hotelu DeSilva doszło do awantury.

– Ludzie dali sobie po twarzach. Polała się krew. Takiego finału imprezy, z wzywaniem policji i pogotowia, chyba nikt się nie spodziewał – powiedzieli świadkowie cytowani przez portal.

Interwencję policji w hotelu potwierdziła Agnieszka Nierychła, oficer prasowy komendy miejskiej w Opolu.

– Otrzymaliśmy wezwanie od obsługi hotelu, że w sali bankietowej doszło do awantury. Sytuacja miała miejsce w sobotę 17 grudnia kilka minut przed godziną 1.00 – przekazała Nierychła.

– Na miejsce przyjechał też zespół ratownictwa medycznego. Wezwał go jeden z uczestników zdarzenia. Mężczyzna, który miał być poszkodowany, odmówił jednak badania oraz hospitalizacji – zaznaczyła.

Policjanci wylegitymowali uczestników zdarzenia. Nikt inny nie potrzebował pomocy medycznej.

Portal opolska360.pl wysłał pytania do dyrektora TVP3 Opole Łukasza Żygadły w związku z incydentem.

– Zwróciliśmy się do Łukasza Żygadły, dyrektora TVP3 Opole, z pytaniami dotyczącymi firmowej wigilii. Zapytaliśmy m.in. o to, ile osób brało udział w wydarzeniu oraz jak ocenia fakt, że wigilia TVP3 Opole zakończyła się wezwaniem policji i pogotowia. Zapytaliśmy też, czy wobec uczestników incydentu będą wyciągnięte konsekwencje. Zwróciliśmy się też o informację kto płacił za alkohol na spotkaniu wigilijnym – sami goście, czy też jego koszt pokryto z pieniędzy TVP3 Opole. Czekamy na odpowiedź – podaje portal.

Odpowiedzi na pytania udzieliła natomiast dyrekcja hotelu, w którym doszło do awantury z udziałem pracowników TVP3.

– W obecnej chwili możemy potwierdzić, że w tym dniu doszło do zdarzenia, które wymagało interwencji policji – powiedział dyrektor hotelu Łukasz Łabanowski. Dodał również, że hotel prowadzi „wewnętrzne postępowanie mające na celu wyjaśnienie powodów zaistniałego zdarzenia i osób w nim biorących udział”.

– W hotelu tego wieczoru odbywało się kilka firmowych spotkań świątecznych. Dlatego musimy wyjaśnić wszystkie szczegóły mające wpływ na to zdarzenie – zaznaczył.

opolska360.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net