Dane z kolejnego szpitala także pokazują, jak kłamie ministerstwo pandemii. Zaszprycowani stanowią ok. 30 proc. zmarłych na Covid-19, ich średnia wieku jest niższa, niż czystych

Radny osiedla Oporów we Wrocławiu Paweł Przystawa opublikował pismo z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego. Wynika z niego, że podobnie jak w Siemianowicach Śląskich realia nijak mają się do rządowej propagandy o tym, że rzekomo 90 proc. hospitalizowanych w szpitalach to czyści. Tak jak w poprzednim przypadku, ponad 30 proc. zgonów związanych z Covid-19 stanowią osoby zaszprycowane. Co ciekawe, średnia wieku zgonu członków eksperymentu jest niższa, niż osób czystych.

O dokładnych danych pochodzących ze szpital w Siemianowicach Śląskich pisaliśmy TUTAJ i zachęcamy do porównania z nimi danych poniższych, pochodzących ze szpitala we Wrocławiu. Poniższe dane obejmują okres od 1 października do 20 listopada.

Łącznie „na chorobę Covid-19”, czyli osób, które zmarły, mając jednocześnie pozytywny wynik testu na koronawirusa, zmarło 56 osób. Tutaj przypominamy, że w Polsce każdy zgon osoby z pozytywnym wynikiem testu uznawany jest za „covidowy”, wbrew rozsądkowi. Czworo zmarłych nie miało żadnych chorób współistniejących, zaś u trzech osób brakowało danych na ten temat. 49 osób miało choroby współistniejące.

Co ważne, stosunek zaszprycowani-czyści kształtuje się na poziomie 1:2, nie zaś – jak notorycznie kłamie oligarchia rządząca – 1:9. 18 zmarłych było zaszprycowanych, zaś 37 zmarłych było czystych. Jedna osoba miała zaaplikowaną jedną z dwóch dawek nieprzebadanego preparatu na koronawirusa. Podobnie było w szpitalu w Siemianowicach Śląskich.

Jeśli spojrzymy na zmarłych z Covid-19 bez chorób współistniejących, średni wiek zgonu osób czystych wynosił 80,66 lat, zaś zaszprycowanych 75 lat.

twitter.com / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net