Daniel Magical zabrany do więzienia. Pokazał to w transmisji w Internecie (WIDEO)

Daniel Z., patostreamer znany też jako Daniel Magical, został doprowadzony więzienia, gdzie ma spędzić rok. Z. w 2019 roku został zatrzymany za to, że pochwalił atak nożownika na ówczesnego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Internauci zwracali uwagę, że patostreamerowi nic się nie działo, gdy publicznie łamał prawo, lecz nie ruszał polityków z głównych oligarchii.

Na początku listopada Daniel Magical został skazany przez toruński sąd na rok pozbawienia wolności. Pod koniec tegoż miesiąca patostreamer wziął udział w zawodach „Alhomaster” polegających na spożywaniu napojów alkoholowych na czas. Prowadził też – mimo sądowego zakazu – transmisje na kanale w serwisie YouTube.

Kilka dni temu podczas całodobowej transmisji do mieszkania Daniela Z. weszli policjanci. Pokazali mu nakaz doprowadzenia patostreamera do więzienia.

Podczas transmisji Daniel Magical spakował się, zabierając kilka ubrań i książek. Pożegnał się z psem, po czym pożegnał się z widzami, zapowiadając, że „widzimy się za ponad rok” i wyszedł z funkcjonariuszami.

Daniel Z. za publiczne pochwalenie przestępstwa został zatrzymany wraz ze swoją matką. Wyszli po wpłaceniu kaucji wynoszącej kilka tysięcy złotych. Nałożono na nich również dozór policyjny.

Sąd orzekł wobec Daniela Z. karę warunkowego pozbawienia wolności na rok, znalezienie pracy i przez dwa lata niepublikowanie treści wideo w Internecie. Matka Daniela z kolei usłyszała wyrok ośmiu miesięcy za znęcanie się nad konkubentem.

Daniel Magical unikał kuratora, nie znalazł pracy i łamał zakaz publikacji filmów w Internecie. Do sądu wpływały skargi za nieprzestrzeganie warunków wyroku, w wyniku czego patostreamer na rok trafi do więzienia.

Przy okazji zatrzymania Daniela Z. wielu internautów zwracało uwagę na to, że w Polsce są ludzie „lepsi” i „gorsi”. Wcześniej bowiem Daniel Magical terroryzował, wyzywał i nawet bił swoją matkę. Wszystko to było na żywo transmitowane w Internecie. Wówczas jednak policja nie podejmowała żadnych poważniejszych działań wobec patostreamera. Także i matka Daniela – mimo wielokrotnego stosowania przemocy fizycznej wobec swojego konkubenta „Jacy”, co widać było wyraźnie na transmisjach – nie poniosła żadnej poważnej odpowiedzialności do czasu, aż patostreamer pochwalił atak nożownika na Pawła Adamowicza.

wirtualnemedia.pl / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net