DDM jest dla plebsu. Morawiecki chwali się urlopem i pokazuje Polakom ich miejsce w szeregu, łamiąc własne obostrzenia. Usunął zdjęcia z Facebooka, ale zapomniał o Twitterze. (FOTO)

Premier Mateusz Morawiecki pochwalił się zdjęciami z weekendu po Bożym Ciele. Zapomniał najwyraźniej o obostrzeniach, które sam narzucił społeczeństwu i opublikował łamanie ich przez swoją rodzinę. Z Facebooka zniknęły, ale pozostały jeszcze na Twitterze.

– Nie ma to jak polskie góry! Bieszczady-cudowna przyroda, przepiękne krajobrazy. Byliśmy też w Komańczy,miejscu internowania Prymasa Tysiąclecia. Po trudnym czasie pandemii, bardzo potrzebujemy oddechu na świeżym powietrzu. Wspaniali ludzie. Dziękuję wszystkim, których spotkaliśmy – czytamy we wpisie na Twitterze.

Jak podało wiele mediów, np. o2.pl, premier z rodziną odwiedził również klasztor Sióstr Nazaretanek w Komańczy. Widać na nim żonę premiera, jego dzieci oraz dwie siostry zakonne. Wszyscy są bez masek. Przypominamy, że według restrykcji narzuconych przez rząd Morawieckiego, jest to karalne. Oczywiście dla dobra obywateli, ponieważ poważnie panuje śmiertelna pandemia zabójczego koronawirusa, o czym świadczy postawa rodziny szefa rządu.

Zdjęcia zostały już usunięte z profilu premiera na Facebooku. Pozostały jednak dostępne na jego Twitterze.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

8 thoughts on “DDM jest dla plebsu. Morawiecki chwali się urlopem i pokazuje Polakom ich miejsce w szeregu, łamiąc własne obostrzenia. Usunął zdjęcia z Facebooka, ale zapomniał o Twitterze. (FOTO)

 • 9 czerwca 2021 o 10:53
  Permalink

  Co tu jest do komentowania? Tylko ślepy i głupi wierzy jeszcze tym ……………..(wpisać co komu pasuje). Amen.

  Odpowiedz
 • 9 czerwca 2021 o 11:10
  Permalink

  Czy ktoś zainteresuje się tym,że będą w Polsce prowadzone eksperymentalne szczepienia na dzieciach od 6 miesiąca życia???!!!! Dziś ogłoszono w tv.Jakie to będą dzieci??Zapewne dzieci z domów dziecka,których opiekunem prawnym jest państwo. Niech się tym ktoś zainteresuje!!! Nie pozwólmy aby robiono eksperymenty na bezbronnych dzieciach!!!! Niech eksperymentują na swoich dzieciach a nie takich za którymi nie ma się kto ująć. Jeśli nikt w Polsce nic nie zrobi, to ten kraj nie jest wart aby istnieć!!!

  Odpowiedz
 • 9 czerwca 2021 o 12:33
  Permalink

  Polacy potrzebują buta najeźdźcy na gardle, masowych egzekucji i dymiących kominów krematorium żeby przejrzeć na oczy i zacząć działać. Naród Polski jest już tak skundlony że nawet prorok nie jest w stanie go zmienić. Polacy w większości są gnuśni i leniwi, zero samodzielności, rząd rozdając pieniądze za darmo zdemoralizował i ubezwłasnowolnił 90% populacji. Polacy w większości są leniwi i głupi, zatracili zdolność samodzielnego myślenia i analizy sytuacji. Mas-media skutecznie wyprały i piorą dalej mózgi tak starszym jak i młodszym obywatelom. Polacy uwierzą w każde kłamstwo władzy, byle tylko tłumaczyła że to dla dobra obywateli. Wizja spokojnego i dostatniego życia bez większego zaangażowania mami wszystkich, nikt jednak nie zastanawia się jakim kosztem? Większości wystarczy miska ryżu i ciepła woda w kranie. Jaką Polskę zostawicie swoim następcą?

  Odpowiedz
  • 9 czerwca 2021 o 14:34
   Permalink

   Nastepcom. Smutna prawda. Jakakolwiek dyskusja z kimkolwiek z „magdalenki ” jest niemozliwa z powodu ich agresji – najpierw slownej , a zaraz potem – fizycznej .

   Odpowiedz
 • 9 czerwca 2021 o 12:40
  Permalink

  „Społeczeństwo, które będzie sprzedawać odrobinę wolności za odrobinę porządku, utraci obie te zalety, na obie bowiem nie zasługuje.” Thomas Jefferson.

  Odpowiedz
 • 10 czerwca 2021 o 11:04
  Permalink

  Owszem, ale nie wszyscy Polacy. I nie tylko naszą tj przypadłością. Mieszkam na emigracji i widzę to również tu. Tylko, że nie będzie komu uczyć nasze dzieci. Nie ma już pokolenia… Bóg, honor, ojczyzna. Niestety.

  Odpowiedz
 • 14 czerwca 2021 o 15:39
  Permalink

  Łatwowierność i lenistwo umysłowe. Brak chęci do własnych refleksji. Przecież już powiedzieli PO CO , DLACZEGO więc siadam przed szklanym szkiełkiem i oglądam serial. Oni wiedzą lepiej to po co dyskutować. AMERYKANISTA Najman powiedział , EPIDEMIOLOG Pazura wytłumaczył , EKSPERT MIĘDZYNARODOWY KOWALSKI Z NOWAKIEM z uniwersytetu Pikczu-Pikczu potwierdzili WIĘC CZEGO WIĘCEJ CHCIEĆ.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.