10 czerwca 2024
Wiadomości

„Djoković nieoficjalnie ma duże poparcie tenisistów. Mógłby sobie kupić lewe zaświadczenie i grać”. Wielkie media szczują na reportera Polsatu (WIDEO)

– Nikt oficjalnie tego nie powie, ale jak się prywatnie rozmawia z tenisistami, czy to czołowi czy niżej notowani w rankingu, każdy powie: „Novak ma rację, że się nie szczepi. Bo Jego ciało jest jego świątynią” – powiedział korespondent z Wimbledonu „Polsat Sport” Tomasz Lorek. – Djoković mógłby kupić sobie lewe zaświadczenie, ale chce być fair wobec siebie – dodał. Wielkie media szczują na tę wypowiedź.

– Nikt oficjalnie tego nie powie, ale jak się prywatnie rozmawia z tenisistami, czy to czołowi czy niżej notowani w rankingu, każdy powie: „Novak ma rację, że się nie szczepi. Bo Jego ciało jest jego świątynią. On zarabia, jest legendą”. Już ma 20 szlemów, sześć razy wygrał Wimbledon […]. Był deportowany. Myślę, że wielu ludzi doskonale sobie zdaje sprawę, że nie do końca fair zachowały się władze Australii. Zresztą Jeff Morrison stracił fotel premiera Australii – mówił reporter „Polsatu” Tomasz Lorek.

Następnie dodał, że „wielu tenisistów, pokątnie jak się z nimi rozmawia, tak nieoficjalnie”, przyznają Djokoviciowi rację.

– Nie wiemy, czy substancja zawarta w szczepionce nie zniszczy jego śledziony czy będzie miała wpływ na motorykę jego stóp. Bo on się porusza jak tancerz po dywanie – zaznaczył.

– Doceńmy to, że tak naprawdę Novak Djoković, pozycja legendy serbskiego sportu […] nie oszukuje. […] Mógłby sobie z łatwością kupić lewe zaświadczenie, że jest szczepiony i grać. Ale chce być fair wobec siebie. Chce być człowiekiem, który mówi „nie. Ja wiem, że nie muszę się szczepić i nie chcę tego robić” – podkreślił dziennikarz sportowy.

Fragment relacji stał się od wczoraj hitem Internetu. Błyskawicznie zareagowały na niego wielkie media, szczując na ten przekaz.

Na stronie natemat.pl kłamią, że „Lorek w Polsat Sport powielał antyszczepionkowe teorie”. Przytacza się także wypowiedzi anonimowych – nie można wykluczyć, że wynajętych – kont z mediów społecznościowych wyrażających sowieckie oburzenie o to, że stacja coś wyemitowała.

Lżej, choć również z fałszywą tezą, przekazał portal „Sportowe Fakty” wp.pl.

– Warto zaznaczyć, że Djoković od początku pandemii Covid-19 wypowiadał się przeciw szczepieniom. Jego zachowanie były szeroko komentowane. Eksperci ds. medycyny bardzo krytycznie wypowiadali się na temat jego podejścia do walki z koronawirusem – napisano. Jest to jedynie częściowa prawda i manipulacja, ponieważ również wielu lekarzy i ekspertów ds. medycyny – w tym również wirusologów – krytykowało restrykcje wielkohisteryczne jako co najmniej niepotrzebne, a nieraz i przesadzone oraz szkodliwe.

natemat.pl / sportowefakty.wp.pl / kontrrewolucja.net

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net