Dla niewolników lockdown, dla „elit” otwarte hotele. Pawłowicz była w Solcu-Zdroju. „Służbowo pracując dla Polski”

Okazuje się, że hotele, które otworzyły się pomimo wątpliwych prawnie rozporządzeń rządu, dzielą się na dwie grupy. Jedne prześladują państwowe służby, z drugich zaś korzystają państwowe „elity”. Była poseł z list PiS a obecnie sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz została przyłapana na korzystaniu z jednego z nich.

Wczoraj około godz. 18 w hotelu w Solcu-Zdroju otwartym mimo rządowych restrykcji wybuchł pożar. Około setka gości oraz 15 osób z obsługi hotelowej zostało ewakuowanych. „Echo Dni” poinformowało, że jednym z gości była sędzia TK Krystyna Pawłowicz.

– Po Krystynę Pawłowicz szybko podjechało bmw Służby Ochrony Państwa i pani sędzia szybko wyjechała z naszego uzdrowiska – czytamy na ED.

Tak więc jeden z wyższych urzędników państwa korzystał sobie z działającego – według rządu nielegalnie – hotelu. Czy Pawłowicz poniesie konsekwencje?

– Zaraz się dowiemy, że była tam służbowo, pracując dla Polski – ironizuje założyciel kontrrewolucja.net Dominik Cwikła.

Według obecnego rozporządzenia, hotele muszą być zamknięte. Według ostatnich zapowiedzi, rząd powoli działać branży dopiero od piątku.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.