Przeciwko życiu za sześc milionów?

szymon englert - https://www.youtube.com/watch?v=rHh5RFf1cIs, licencja CC BY 3.0 via wikimedia commons
szymon englert – https://www.youtube.com/watch?v=rHh5RFf1cIs, licencja CC BY 3.0 via wikimedia commons

Fundacja o nazwie Niezależne Media, którą założył Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej”, ubiega się o sześć milionów złotych dotacji na stworzenie portalu o Puszczy Białowieskiej. Czy to jest jeden z powodów, dla których publicysta postanowił na głos powiedzieć o rzekomym spisku obrońców życia (TUTAJ więcej informacji)?

Projekt Fundacji założonej przez redaktora naczelnego GP jest jednym z dziewięciu, które zostały zakwalifikowane w I etapie konkursu do przyznania dotacji. Co niezwykle ciekawe, sześć milionów, których oczekuje Sakiewicz, to ogromne oczekiwania w porównaniu do innych organizacji. 16 podmiotów, które na początku ubiegały się o dotację, zgłaszało łącznie 12,3 mln (sic!) złotych.

Projekt zgłoszony przez Fundację Niezależne Media nosi nazwę: „Propagowanie wiedzy na temat bioróżnorodności, ochrony, idei zrównoważonego rozwoju, instytucji Natura 2000 na przykładzie terenów Puszczy Białowieskiej poprzez zbudowanie i prowadzenie portalu multimedialnego puszcza.tv”.

Łatwo w tym kontekście zrozumieć, dlaczego prorządowy publicysta z taką zaciekłością postanowił stanąć w obronie obecnej socjalistycznej władzy, gdy ta opowiedziała się przeciwko ochronie życia.

TUTAJ znajduje się pełna lista podmiotów ubiegających się o dofinansowanie z NFOŚiGW. Zapewniamy też, że redakcja „Kontrrewolucji” niepokorności nie sprzeda nawet za 10 milionów.

CWIK/pch24.pl, oko.press, nfosigw.gov.pl, press.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net