Dodatkowe patrole po zamachu w Brukseli

foto: Pixabay.com
foto: Pixabay.com

Na polskich lotniskach wprowadzono dodatkowe patrole Straży Granicznej oraz funkcjonariuszy nieumundurowanych – poinformowała dziś rzecznik komendanta głównego Straży Granicznej Agnieszka Golias.

– Patrolujemy na lotniskach zarówno strefy ogólnodostępne jak i zastrzeżone – poinformowala Golias, zaapelowała także do podróżnych, by zwracali szczególną uwagę na pozostawione bez opieki bagaże. Również w warszawskim metrze podniesiono środki ochrony, zintensyfikowano m.in. patrole Służby Ochrony Metra.

Rzecznik lotniska Chopina w Warszawie, Przemysław Przybylski, poinformował, że port działa normalnie. – Lotnisko pracuje jak codziennie. Wszystko jest zabezpieczone. Jeśli otrzymamy jakieś zalecenia od służb państwowych, to wtedy będziemy się dostosowywać, ale jak na razie służby nie nakazywały nam zwiększać środków bezpieczeństwa – zapewnia rzecznik. – Oczywiście po informacjach z Brukseli jesteśmy bardziej uważni, ale nie są to żadne zwiększone środki bezpieczeństwa – podkreślił Przybylski. Przed godz. 10.00 na Lotnisku Chopina wylądował samolot z Brukseli. Rejs, który miał wylądować w Warszawie po 12.00 został odwołany.

Maj/interia.pl, tvn24

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net