17 maja 2024
Wiadomości

Dogoniliśmy Zachód. Algierski nożownik wygrażał w Warszawie

W warszawskim śródmieściu algierski nożownik zabarykadował się w pomieszczeniu jednego ze sklepów i groził pracownicy lokalu. Wcześniej wygrażał pracownikowi innego sklepu. Na miejsce przybyli antyterroryści.

Trwająca od kilku lat masowa migracja, również z krajów islamskich, nie pozostaje bez efektów. W Warszawie przy ul. Poznańskiej doszło do ataku algierskiego nożownika.

Policja otrzymała zgłoszenie o mężczyźnie, który zabarykadował się w butiku. Był nim 48-letni Algierczyk. Ma francuskie obywatelstwo.

Jak się okazało, imigrant groził pracownicy sklepu nożem. Nadkom. Sylwester Marczak, rzecznik Komendy Stołecznej Policji przekazał, że „na miejscu pojawili się policjanci i strażacy”.

Co ciekawe, kilka minut wcześniej dopuścił się podobnego ataku. Groził pracownikowi sklepu „Żabka” przy ul. Pięknej.

– Mężczyzna pokazał mu swój nóż, ten nie przejął się sytuacją i powiedział, że ma większy. Następnie 48-latek przebiegł do naszego sklepu – powiedziała właścicielka butiku Paulina Otterstein de Nicolay.

– Wariat poprosił naszą pracownicę o to, by zadzwoniła na policję, bo chciał już trafić do więzienia. Cała akcja trwała kilka godzin. Na miejscu pojawiło się około 70 antyterrorystów. Podczas rozmów z negocjatorem okazało się, że nie chciał pieniędzy, tylko… napić się piwa – dodała.

Gdy przekazywano napój, do środka weszli uzbrojeni antyterroryści. Wrzucono też kilka granatów hukowych. Imigrant został obezwładniony i zatrzymany.

se.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net