Dołącz do modlitwy za nienarodzone dzieci oraz ich rodziców!

Grupa Internautów uruchomiła inicjatywę „Różaniec prolife”. Ideą jest cotygodniowa łączność na modlitwie różańcowej.

rozaniecprolife.pl

– W świecie promującym tzw. „wolność wyboru” przez cywilizację śmierci potrzeba działania i modlitwy, by ocalić najniewinniejsze istoty ludzkie. Poprzez tę stronę chcemy, byś dołączył/a z nami do dzieła związanego z tym drugim aspektem – zachęcają organizatorzy.

Inicjatywa polega na modlitwie za nienarodzone dzieci, którym grozi zamordowanie oraz za ich rodziców. – Co piątek – niezależnie od miejsca w Polsce czy za granicą – chcemy modlić się różańcem w intencji nienarodzonych dzieci, ich matek oraz ojców. Jest to niezobowiązująca deklaracja do pamięci o modlitwie, by w taki sposób m.in. przyczynić się do szerzenia cywilizacji życia. Jeśli masz czas i siłę, o godzinie 21.37 – godzinie śmierci św. papieża Jana Pawła II, wielkiego orędownika cywilizacji życia – włącz się do wspólnej walki modlitwą różańcową. Jeśli nie dasz rady odmówić całego różańca – odmów chociaż jedną dziesiątkę – wyjaśniają organizatorzy.

Na stronie inicjatywy znajduje się także aplikacja przypominająca. – Aby pomóc Ci w pamiętaniu o wspólnym, duchowym spotkaniu, możesz skorzystać z przygotowanej przez nas aplikacji, która będzie wysyłała Ci co tydzień przypomnienie o zbliżającym się czasie na modlitwę. Kliknij w czerwony przycisk z ikoną dzwonka w prawym dolnym rogu strony, by otrzymywać co tydzień powiadomienie – informują organizatorzy.

Więcej informacji, aplikacja oraz tekst modlitwy po polsku i po łacinie znajduje się na stronie rozaniecprolife.pl.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net