Dr Hałat nie żyje. Skandaliczne teksty wielkich mediów

W piątek wieczorem rodzina dra Zbigniewa Hałata poinformowała, że ten zmarł 17 kwietnia. Lekarz z wielkim dorobkiem został pośmiertnie jeszcze zaszczuty przez wielkie media jako „guru antyszczepionkowców”.

– Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 17 kwietnia zmarł Zbigniew Hałat – mąż, ojciec, dziadek. Uroczystości pogrzebowe już się odbyły. Pogrążona w smutku rodzina – napisano na Twitterze lekarza.

Dr Zbigniew Hałat krytykował bezsensowne, niepotrzebne i szkodliwe restrykcje wprowadzane przez rząd pod pretekstem tzw. pandemii. Zwracał uwagę na negatywne efekty, które niesie ze sobą polityka Wielkiej Histerii. Krytykował także faktyczny przymus szprycowania nieprzebadanymi preparatami od wybranych globalnych koncernów.

Podkreślał także konieczność leczenia ludzi. Dotyczyło to zarówno samej choroby koronawirusowej, ale także osób chorych na inne schorzenia. W czasie Wielkiej Histerii dostęp do lekarzy stał się bowiem znacznie trudniejszy.

Mimo powyższych oraz mimo śmierci, wielkie media nie mogły odpuścić szczucia na lekarza. O zmarłym już pisano „guru antyszczepionkowców” czy „przeciwnik szczepień”.

Dr Zbigniew Hałat zmarł w wieku 72 lat. Był epidemiologiem i działaczem społecznym. Zmarł 17 kwietnia, zaś pogrzeb odbył się w piątek o godz. 14.40.

Lekarz ukończył studia na Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1974 roku. Następnie wyjechał do Afryki, gdzie zwalczał ciężkie choroby epidemiologiczne. Po powrocie do Polski pracował w szpitalu i Sanepidzie. W latach 1991-1993 był szefem Sanepidu i wiceministrem zdrowia.

twitter.com / rp.pl / onet.pl / abczdrowie.pl / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net