Dr Martyka ostro o Lichockiej i PiS: Współodpowiedzialni za śmierć dziesiątek tys. osób przez idiotyczną politykę zdrowotną

Dr Zbigniew Martyka odniósł się do zarzutów poseł PiS Joanny Lichockiej, która nawoływała do cenzury po niedawnym programie „Warto rozmawiać” Jana Pospieszalskiego w TVP. Jak stwierdził, „bezspornym faktem” jest, że „jako posłanka partii rządzącej jest współodpowiedzialna za śmierć dziesiątek tysięcy osób, które w wyniku idiotycznej polityki zdrowotnej – straciły życie, nie doczekawszy się pomocy”.

Program „Warto rozmawiać” Jana Pospieszalskiego, którego tematem była zasadność wprowadzonych restrykcji, zrobił furorę w całym kraju. Wystąpili w nim Tomasz Wróblewski z Warsaw Enterprise Institute, mec. Piotr Schramm, prawnik, zdalnie łączyli się zaś prof. Zbigniew Martyka, lekarz i ordynator oddziału obserwacyjno-zakaźnego szpitala w Dąbrowie Tarnowskiej oraz prof. Zbigniew Hałat, epidemiolog, były wiceminister zdrowia.

Jak informowaliśmy, oburzona emisją programu, który musiał wstrząsnąć covidianami, byłą znana z braku szacunku do życia poseł PiS Joanna Lichocka. – Jan Pospieszalski jest zapewne przeciw lockdownowi, bo nie może zarabiać koncertami ale w mediach publicznych podważać w środku pandemii potrzebę noszenia masek,występować przeciw ograniczeniom itp-no to jest jednak skandal. Zwrócę się od @KurskiPL o wyjaśnienia, jak to możliwe, że w TVP nadawany jest program atakujący walkę z epidemią, podważający politykę rządu w tej sprawie, podważający noszenie maseczek itp. To kolejny raz, gdy coś takiego dzieje się w TVP. Niedopuszczalne przekroczenie granic. Skandaliczny przekaz programu „Warto rozmawiać” w TVP wymaga moim zdaniem także reakcji Rady Mediów Narodowych. Na najbliższym posiedzeniu złożę projekt stanowiska RMN w tej sprawie – grzmiała na Twitterze Lichocka.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Do wpisu poseł PiS odniósł się jeden z gości programu, dr Zbigniew Martyka. Odpowiedź znalazła się w zedytowanym poście na Facebooku, który zamieścił wraz z linkiem do programu TVP.

– Nasz głos został usłyszany przez przedstawicieli partii rządzącej. Niestety, reakcja dokładnie jak w przywołanym wyżej przykładzie, gdy złodziej krzyczy „łapać złodzieja”. Pani Joanna Lichocka twierdzi, że poniedziałkowy program „lansuje kłamstwa” i „naraża zdrowie wielu osób”. Oczywiście nie podała żadnego przykładu rzekomego kłamstwa – bo wyniki badań najwyższej jakości są jednoznaczne i nie może z nimi dyskutować – stwierdził lekarz.

– Nie ustosunkowała się również do bezspornego faktu, że jako posłanka partii rządzącej jest współodpowiedzialna za śmierć dziesiątek tysięcy osób, które w wyniku idiotycznej polityki zdrowotnej – straciły życie, nie doczekawszy się pomocy – dodał dr Martyka.

– Mam ogromną nadzieję, że już niedługo ludzie odpowiedzialni za obecną sytuację oraz próby kneblowania lekarzy i dziennikarzy – odpowiedzą przed sądem lub Trybunałem Stanu – podsumował.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

10 thoughts on “Dr Martyka ostro o Lichockiej i PiS: Współodpowiedzialni za śmierć dziesiątek tys. osób przez idiotyczną politykę zdrowotną

 • Avatar
  20 kwietnia 2021 o 13:18
  Permalink

  Szacunek dla pana dr Zbigniewa Martyki !

  Odpowiedz
  • Avatar
   20 kwietnia 2021 o 15:24
   Permalink

   Takich lekarzy nam potrzeba , który chce po ludzku wykonywać swój zawód 👍

   Odpowiedz
  • Avatar
   20 kwietnia 2021 o 15:45
   Permalink

   Pań Panie MARTYKA jest dobrym człowiekiem Dxiekuje

   Odpowiedz
 • Avatar
  20 kwietnia 2021 o 13:39
  Permalink

  Pamiętacie jak Lichocja w 2007 roku nie wpuściła do studia Korwina?
  Typowa pisobolszewia. I tacy mają czelność coś mówić o pluraliźmie w mediach.

  Odpowiedz
 • Avatar
  20 kwietnia 2021 o 15:35
  Permalink

  To jest koniec tej zdRADziEcKiej za mordy stycznej organizacji zwanej, „rządem”.Ludzie faktycznie są zastraszeni, ale w końcu to gruchnie i wyjdziemy wszyscy. Na przeciw tym granatowym, uzbrojonym aparadczykom.

  Odpowiedz
 • Avatar
  20 kwietnia 2021 o 15:45
  Permalink

  Pań Panie MARTYKA jest dobrym człowiekiem Dxiekuje

  Odpowiedz
 • Avatar
  20 kwietnia 2021 o 16:53
  Permalink

  brawo za prawde doktorze i brawo za podsumowanie tej psychicznie chorej lichockiej

  Odpowiedz
 • Avatar
  20 kwietnia 2021 o 17:43
  Permalink

  Czy Wyście wszyscy doszczętnie pogłupieli? Może powiesicie wszystkie rządy wszystkich krajów. Pewnie Putinowi nie zrobicie krzywdy.

  Odpowiedz
  • Avatar
   22 kwietnia 2021 o 10:05
   Permalink

   Rządy innych krajów mają swoich wyborców , my martwmy się o siebie i rozliczajmy masz rząd i posłów
   Lichocka zapomniała kto ją wybrał i kto jej płaci, no chyba że lobbuje w interesie kogoś innego.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.