21 maja 2024
Wiadomości

Dr Martyka przerywa milczenie. „Nie pozwolę, by pediatra kwestionował moją wiedzę jako specjalisty chorób zakaźnych”

Dr Zbigniew Martyka poinformował w mediach społecznościowych, że zażądał przeprosin i sprostowania fałszywych informacji od dra Pawła Grzesiowskiego. Podobne wezwanie wystosował wobec stacji TVN.

Dr Martyka podczas niejawnej rozprawy przed Okręgową Izbą Lekarską w Krakowie został skazany za kwestionowanie Wielkiej Histerii na zawieszenie w wykonywaniu zawodu przez rok. Wyrok na razie się nie uprawomocnił, więc lekarz może nadal leczyć ludzi. TUTAJ więcej informacji o wyroku.

Jak podkreślaliśmy, zakaźnika „skazali” ortopeda i ginekolog na podstawie donosu pediatry. TUTAJ można przeczytać więcej na ten temat.

Lekarz został potem zaatakowany przez TVN. Pracownica stacji na wizji twierdziła, że lekarz „głosił covidowe bzdury”.

Dr Zbigniew Martyka postanowił w końcu zareagować na ataki wobec niego. Jak poinformował na Facebooku, „przez ostatnie 2 lata przekazywałem Państwu rzetelne, poparte badaniami najwyższej jakości informacje medyczne, szczególnie na najbardziej aktualny w obecnym czasie temat”.

– Starałem się nie zwracać uwagi na oszczerstwa rzucane pod moim adresem. Dzisiaj nadszedł czas, kiedy mówię DOSYĆ – czytamy.

– Nie mogę dłużej pozwolić na podważanie zaufania moich pacjentów. Nie będę więcej tolerował absurdalnych i nie popartych żadna wiedzą medyczną zarzutów, które ostatnio są kierowane pod moim adresem. Nie pozwolę, by pediatra kwestionował moją wiedzę i doświadczenie, jako specjalisty chorób zakaźnych oraz specjalisty chorób wewnętrznych – napisał dr Martyka.

– Informuję, że postanowiłem na drodze postępowania sądowego zabezpieczyć ochronę swojego dobrego imienia. Od dra Pawła Grzesiowskiego zażądałem przeprosin oraz sprostowania nieprawdziwych informacji, które na mój temat rozpowszechniał za pomocą środków masowego przekazu. Wystąpiłem również o zadośćuczynienie. Nie będzie dłużej bezkarnego chowania się za plecami instytucji branżowych. Najwyższy czas, by osoby rozsiewające fałszywe przekazy w celu dyskredytacji mojego dobrego imienia oraz kompetencji jako lekarza – poniosły odpowiedzialność za swoje czyny. Analogiczne żądanie sprostowania zostało wystosowane do TVN. Podobne pozwy będą skierowane przeciw każdej osobie, która będzie upubliczniała nieprawdziwe informacje na temat mojej osoby oraz moich wypowiedzi – zapowiedział lekarz.

– Najwyższy czas przenieść dyskusję na poziom medycyny opartej na dowodach. Skończył się czas wymyślonych zarzutów – podsumował.

facebook.com / kontrrewolucja.net

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net