23 maja 2024
Wiadomości

Dr Martyka skazany za kwestionowanie Wielkiej Histerii. Rozprawa była utajniona

– Jawność została wyłączona, możemy tylko powiedzieć, że zapadł wyrok negatywny dla pana doktora Zbigniewa Martyki. Zawieszenie w prawie wykonywania zawodu przez rok, czekamy na uzasadnienie i będziemy się odwoływać – powiedziała prawnik lekarza.

Dziś przed Okręgową Izbą Lekarską w Krakowie odbyła się rozprawa dra Zbigniewa Martyki. Ordynator oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej krytykował Wielką Histerię i niepotrzebny, szkodliwy lockdown.

Dr Martyka zwracał uwagę, że skuteczność noszenia masek w kontekście Covid-19 jest marginalna. Podkreślał również, że choroba ta stanowi minimalne zagrożenie dla młodych, zdrowych osób.

Ostrzegał również, że szprycowanie dzieci poniżej 12 roku życia stwarza większe zagrożenie, niż sam koronawirus SARS-CoV-2. Krytykował również tzw. dystans społeczny.

Postępowanie przed Sądem Lekarskim odbyło się ze względu na donos lekarza Michała Biedziuka. Dr Martyka informował, że „wg wniosku o ukaranie, przekazując Państwu w okresie między 8 września 2020 roku a 5 grudnia 2021 roku informacje na temat tzw. pandemii koronawirusa, publikowałem treści niezgodne z aktualną wiedzą medyczną”.

tarnogorski.info / nczas.com

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

3 komentarze do “Dr Martyka skazany za kwestionowanie Wielkiej Histerii. Rozprawa była utajniona

  • Dr Martyka to szlachetny i mądry lekarz . Stać Go było na mówienie Prawdy w czasie największego oszustwa w histori ludzkości. Powinien dostać medal za stawanie w obronie najbardziej ogłupionych przez media , pacjentów.Wierzyć się nie chce , ze żyjemy w czasach terroru medialnego, w ktorym sąd lekarski przyznaje rację oszustom. Ludzie, opamiętajcie się!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net