Dr Paweł Basiukiewicz uniewinniony ze wszystkich zarzutów

Oskarżony o rzekome postępowanie niezgodnie z etyką lekarską dr Paweł Basiukiewicz został uniewinniony przez Sąd Lekarski ze wszystkich zarzutów. Zarzuty dotyczyły podważania forsowanej przez rząd i wielkie media narracji o Wielkiej Histerii i metodach rzekomej walki z koronawirusem.

– Mój Mocodawca, Dr Paweł Basiukiewicz, został właśnie uniewinniony w całości przez Sąd Lekarski przy Okr. Izbie Lekarskiej w Warszawie w związku z zarzutami prezentowania w ostatnich 2 latach poglądów niezgodnych z zasadami Etyki Lekarza. Bardzo dziękuję za tę Sprawiedliwość – napisał na Twitterze mec. Piotr Schramm.

Portal nczas.com przypomina, że lekarza oskarżono o „postępowanie niezgodnie z etyką lekarską – przez co rozumiano głoszenie niepoprawnych politycznie poglądów na temat pandemii koronawirusa”.

– Jak widać, gdy o pandemii ucichło, to nagle się okazuje, że ekspertom, których próbowano zdyskredytować, w rzeczywistości nie da się nic zarzucić – podkreśla portal.

Dr Basiukiewicz krytykował metody – które uznawał za przesadzone – rzekomej walki z tzw. pandemią. Podkreślał, że przyniosą one więcej strat niż korzyści. Obnażał także rządowe kłamstwa o rzekomym ryzyku przeciążenia szpitali z powodu tzw. pandemii wykazując, że – na podstawie oficjalnych danych ministerstwa – obłożenie szpitali jest mniejsze, niż w poprzednich latach.

nczas.com / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

5 komentarzy do “Dr Paweł Basiukiewicz uniewinniony ze wszystkich zarzutów

 • 19 maja 2022 o 22:02
  Permalink

  Pospolite Ruszenie

  pospoliteruszenie
  .org
  /szczurolap basiukiewicz
  .html

  Szczurołap dr Paweł Basiukiewicz.

  Na pytanie dziennikarza „Nczas” skierowane do dr Pawła Basiukiewicza czy radziłby przyjąć szczepionkę seniorom i nauczycielom, doktor odpowiada: „…Generalnie szczepionki są dla nas bardzo korzystne, ponieważ zmniejszają ryzyko zachorowania i zgonu.

  Sam się Basiukiewicz nie zaszczepił, bo jak mówi: „..Byłem chory i nie ma sensu, żebym się szczepił, przynajmniej na tym etapie. Odporność ozdrowieńca jest lepsza niż osoby zaszczepionej, poza tym mamy ograniczone zasoby szczepionkowe i nie jest racjonalne odbieranie dostępu do szczepionek osobom potrzebującym szczepień poprzez szczepienie ozdrowieńców. …”

  Prof. Piotr Kuna, kierownik II Katedry Chorób Wewnętrznych UM w Łodzi, zapewnia, że „szczepionki są skuteczne i bezpieczne”, zaś ostatnio przypomniał mantrę oszustów pandemicznych, że:

  „prawidłowe noszenie maseczek dobrej jakości, ściśle przylegających do twarzy”, połączone z dystansem społecznym oraz myciem rąk, jest „skuteczne”.

  W sytuacji gdy udowodniono ponad wszelką wątpliwość całkowitą nie przydatność masek a jednocześnie ich wyjątkową szkodliwość zdrowotną (ponad 100 badań przeprowadzonych na całym świecie stwierdza to jednoznacznie!)

  Przecieram oczy ze zdumienia, gdyż zarówno Basiukiewicz jak i Kuna do niedawna prezentowali (i częściowo nadal prezentują) całkiem sensowne opinie na temat kowidowego szaleństwa, a tu ni z gruchy ni z pietruchy, wcielają się obaj w rolę akwizytorów firm produkujących szczepionki. Jak taką woltę wytłumaczyć?

  pospoliteruszenie
  .org
  /szczurolapy.html

  Odpowiedz
 • 19 maja 2022 o 22:06
  Permalink

  Kyrie Irving nie będzie grać w NBA. Bo się nie zaszczepił covid

  Odpowiedz
 • 19 maja 2022 o 22:11
  Permalink

  15.05.2022. Pomocnik PSG odmówił występu z tęczowym symbolem lgbt.

  Idrissa Gueye nie wystąpił we wczorajszym meczu z Montpellier. Według doniesień francuskich dziennikarzy, pomocnik Paris Saint-Germain odmówił gry z tęczowymi akcentami na koszulce i został wykluczony z kadry meczowej klubu

  Odpowiedz
 • 19 maja 2022 o 22:17
  Permalink

  Ukraiński żołnierz o dowódcach: Kradną, kradną, kradną!
  Brudna prawda o pomocy dla Ukrainy. Ukraiński żołnierz o dowódcach: Kradną, kradną, kradną! [VIDEO]

  Oleksandr Mazur, młody ukraiński żołnierz, zwraca się z prośbą do prezydenta Wołodymyra Zełenskiego. Chłopak twierdzi, że ogromna część pomocy gotówkowej i materialnej, które Polacy wysyłają na Ukrainę, jest rozkradana przez dowódców, którzy nigdy nie byli na linii frontu.

  – Jak się wojna zaczęła, ja pojechałem dobrowolnie na Ukrainę z Polski. Chociaż mogłem siedzieć sobie w Polszy na d**ie – mówi gorzko na nagraniu Oleksandr Mazur.

  – Kochani, kiedy zabieram z Dniepra człowieka rannego na wylot i sześć operacji i matka płaci za to pieniądze – coś nie tak. Coś 53 brygada źle to robi – mówi młody wojak.

  – Kiedy ja ściągam humanitarkę i 7 milionów dzięki wam Polaki – dzięki wam, od was ja ściągałem – i tu 80 proc. nie doszło na zerówkę, na jedynkę, tylko to, co ja rozdałem, więcej nikt tego nie widział, to też coś jest nie to – kontynuuje Mazur.

  Z kontekstu wynika, że „jedynką” i „zerówką” Mazur określa linie frontu, pierwszą linię bezpośrednio walczącą i jej bezpośrednie zaplecze.

  – Drodzy kochani, kradną. Jeżdżą na jeepach – dowódcy 53 brygady. Nigdy nie byli na linii frontu – ani na jedynce, ani na zerówce. Nigdy nie walczyli i nigdy nie strzelali. Kradną, kradną, kradną. Jeżdżą na jeepach. Chcą zarobić – mówi Ukrainiec o dowódcach brugady.

  – Jak tu nic nie ma, chociaż tu wszystko jest, tylko tam nie dochodzi, bo 80 proc. tam ku*wa kradną – mówi żołnierz.

  Na koniec Mazur stwierdza: – My tak wojny nie wygramy.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net