Dr Sutkowski zawyżył dane dot. śmierci dzieci na Covid-19 pięćsetkrotnie. Dr Witczak: Kłamstwem namawiają do szczepienia (WIDEO)

Dr Michał Sutkowski w RMF FM przekonywał, że 0,1 proc. dzieci umiera z powodu Covid-19. Dr Piotr Witczak przytacza kilka niezależnych od siebie badań, z których wynika, że śmiertelność dzieci z powodu choroby koronawirusowej wynosi 0,0002-0,0003 proc.. Oznacza to, że dr Sutkowski zawyżył dane pięćsetkrotnie.

Jeden z internautów zamieścił w sieci fragment rozmowy w RMF FM Roberta Mazurka z drem Sutkowskim. Ten przekonywał, że 5-letnie dzieci „nie do końca” łagodnie przechodzą kontakt z koronawirusem SARS-CoV-2.

– W USA w ciągu tygodnia 250 tys. zakażonych [chodzi o pozytywne wyniki testów – red. Kr]. Bardzo dużo z tych dzieci choruje na Covid, long-Covid, mają zespół PIMS, bardzo dużo powikłań. Oczywiście, dzieci żyją po przechorowaniu tego koronawirusa, ale jedno na tysiąc umiera. To nie są takie sobie drobiazgi, jedno na tysiąc, prawda? – twierdził dr Sutkowski.

Biolog medyczny i immunolog, dr Piotr Witczak sprostował ogromne kłamstwo dra Sutkowskiego. – Dr Sutkowski: 0,1% dzieci umiera na C19; Nauka: 0,0002-0,003% – napisał dr Witczak. Umieścił przy tym trzy niezależne od siebie badania wskazujące na ten przedział procentowy.

Oznacza to, że nie jedno na tysiąc, ale dwoje lub troje na milion dzieci umiera z powodu Covid-19. Dr Sutkowski zawyżył więc nawet pięćsetkrotnie liczbę dzieci, która miałaby umrzeć z powodu koronawirusa.

– Już wiecie dlaczego społeczeństwo przestaje ufać covido-celebrytom? Kłamstwem namawiają do szczepień – podsumował dr Witczak.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

One thought on “Dr Sutkowski zawyżył dane dot. śmierci dzieci na Covid-19 pięćsetkrotnie. Dr Witczak: Kłamstwem namawiają do szczepienia (WIDEO)

  • 24 września 2021 o 16:00
    Permalink

    Cycek, twoja wiarygodnośc jest poniżej poziomu morza. Nie wysilaj się, bo i tak wszyscy leją ciepłym moczem na to, co gadasz, sprzedawczyku znad Jordanu.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net