15 maja 2024
Wiadomości

Dr Wanda Półtawska powiedziała to Niedzielskiemu w oczy! „Patrzę na was i nie posiadam się ze zdumienia, że macie te szmaty, bo kto wierzy, że one nas chronią przed wirusami?”

– Patrzę na was i nie posiadam się ze zdumienia, że macie te szmaty, bo kto wierzy, że one nas chronią przed wirusami? Medycyna nas okłamuje – powiedziała dr Wanda Półtawska do zebranych w szpitalu na Siemiradzkiego w Krakowie. Wśród osób obecnych był minister pandemii Adam Niedzielski.

O sprawie poinformował portal lifeinkrakow.pl. Sytuacja miała miejsce w piątek, gdy w szpitalu odbyła się uroczystość nadania jej imienia oddziałowi noworodków w szpitalu na Siemiradzkiego w Krakowie.

Wśród obecnych był minister Niedzielski. Dr Półtawska jako jedyna nie miała zasłoniętej w szpitalu twarzy. Następnie wypowiedziała słowa, których z pewnością minister się nie spodziewał.

– Patrzę na was i nie posiadam się ze zdumienia, że macie te szmaty, bo kto wierzy, że one nas chronią przed wirusami? Medycyna nas okłamuje – powiedziała dr Wanda Półtawska, cytowana przez portal lifeinkrakow.pl.

PROSIMY O WSPARCIE NASZYCH CZYTELNIKÓW I SYMPATYKÓW. KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI

Wypowiedź, choć prawdziwa, wywołała wielką konsternację pracowników. Chwilę później Antoni Marcinek, dyrektor szpitala przepraszał z jakiejś przyczyny za tę wypowiedź dr Półtawskiej.

– Pani Półtawska ze względu na swój wiek żyje w innej epoce, w innej rzeczywistości – przekonywał.

Przeciwko nadaniu imienia oddziałowi protestowali miejscowi lewacy. Nazywali taką decyzję „skandalem”, ponieważ dr Półtawska to „zaciekła antyaborcjonistka, homo i transfobka, przeciwniczka antykoncepcji i in vitro”.

lifeinkrakow.pl

fot. Mariusz Kubik/CC BY 3.0/Wiki

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Jeden komentarz do “Dr Wanda Półtawska powiedziała to Niedzielskiemu w oczy! „Patrzę na was i nie posiadam się ze zdumienia, że macie te szmaty, bo kto wierzy, że one nas chronią przed wirusami?”

  • Złota Kobieta! Tacy ludzie muszą być nagrodzeni w normalnych czasach.
    Jest wiele do zrobienia, np. ostatnio gmerają przy psychiatrii, ba nawet jest Światowy Tydzień Mózgu. Jednak tematyki w tych tematach też nie chcą wykraczać jakoś poza dozwolone przez cenzurkę. Specjalnie spać nie dają poprzez np. tajne bronie/technologie, takie jak mind control (patrz Stowarzyszenie STOPZET). Wybudzają, a potem jaki niby ma być ten mózg? Albo podprogowe reklamy bigpharmy – produkty-niby lekarstewka na sen, bo przecież nie śpisz, albo kliniki zaburzeń snu – no ludzie! Co, nieprawda? To czemu tyle lat nie ma o tym debaty publicznej, prawdziwie publicznej? Powinno się trąbić o nowej doktrynie 'sojuszu’ – wojna kognitywna, czyli mówiąc wprost wpływanie na ludzkie mózgi – tłumaczyła to Pani Ewa Pawela u Rafała Mossakowskiego. Dzisiejsze podchodzenie ludzi jest wysoce perfidne i wyrafinowane. Umożliwia to właśnie technologia, nanotechnologia, a przede wszystkim chorzy na władzę nad drugim człowiekiem 'ludzie’. „Król państwo umacnia sprawiedliwością, niszczy je ten kto podatkami uciska”.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net