22 maja 2024
Wiadomości

Dron z pigułkami poronnymi nad Polską

W sobotę 27 czerwca na polskim niebie ma pojawić się „aborcyjny dron”.  Maszyna przetransportuje paczki z pigułkami wczesnoporonnymi. Trasa planowana jest z niemieckiego Frankfurtu, a skończyć ma się Słubicach w Polsce.

Odpowiedzialne za te przedsięwzięcie mają być kobiety z organizacji Women of Waves. Z Polskiej strony inicjatywę wspierają Feminoteka i Porozumienie Kobiet 8 Marca. Organizatorzy chcą podkreślić fakt, iż zabijanie dzieci w Polsce jest niedostępne, w Niemczech zaś legalne, co zdaniem neofeministek świadczy o „łamaniu praw kobiet”.

„Nasz Dziennik” opisując sytuację przytoczył cytat hitlerowskiego zbrodniarza wojennego Martina Bormana, który mówił: „Płodność Słowian jest niepożądana”.

Plan wysłania drona z pigułkami wczesnoporonnymi jest kontrowersyjny i budzi wątpliwości co do jego realizacji. Women on Waves to holenderska organizacja popierająca zabijanie dzieci nienarodzonych. Odpowiada m.in. za działania załogi statku Langenort, który swego czasu krążył po wodach Europy. Wykorzystując luki prawne, każda kobieta mogła poprosić na pokładzie statku  o zamordowanie nienarodzonego dziecka. Na facebookowym profilu założycielki i szefowej organizacji, Rebeki Gomperts, od kilku lat widnieje instrukcja, jak zabić nienarodzone dziecko przy pomocy wyłudzonych oszustwem lekarstw na artretyzm. Jednocześnie Gomperts nie ostrzega, jak tragiczne w skutkach dla zdrowia kobiet mogą być tego rodzaju próby. Swego czasu post usunięto, jednak po naciskach ze strony ruchów neofeministycznych administracja przywróciła go i nie skasowała do dziś.

Szmar/pch24.pl, tvn24.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net