19 maja 2024
Wiadomości

Duda żąda przeprosin od Lisa i Karolaka

Podczas konferencji prasowej, Andrzej Duda zażądał od Tomasza Lisa i Tomasza Karolaka oficjalnych przeprosin jego córki. Temat dotyczył telewizyjnej manipulacji w poniedziałkowym programie.

Sprawa dotyczyła cytowania rzekomych słów Kingi Dudy umieszczonych na Twitterze – Tata mówi, że jak zostanie prezydentem, odda Oscara Amerykanom. Prawda jest ważniejsza od jakiejś tam nagrody z żółtej blachy. – Ta wypowiedź krytykowana była w telewizji publicznej, jednak nikt nie zaznaczył, że przytaczane zdanie pochodzi z konta fikcyjnego.

Kandydat na prezydenta wiele razy zaznaczał, że on sam może być podmiotem ataku, gdyż jest osobą publiczną, politykiem, jednak czymś niewyobrażalnym jest atak na jego córkę.

– Moja córka nie jest politykiem, nie ma jeszcze skończonych 20 lat, jest na I roku studiów. (…) Od lutego pojawiały się na Twitterze informacje, że to profil fałszywy. Ludzie zainteresowani polityką o tym wiedzieli, bo pisano o tym na Twitterze wielokrotnie – podkreślał Andrzej Duda.

Wypowiedział się również w sprawie krytycznych komentarzy Lisa i Karolaka – Oni chyba zapominają, że wypowiedzieli to w programie telewizyjnym, który oglądał. Jeśli mają choć cień honoru i są w najmniejszym stopniu uczciwymi mężczyznami, to przeproszą moją córkę w telewizji, w porze takiej samej oglądalności, jaka była wczoraj podczas emisji tego programu.

Szmar/wpolityce.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net