Duński imam: krew cudzołożnych jest halal

foto: Pixabay.com
foto: Pixabay.com

Ukryta kamera w duńskim meczecie ujawnia, że islamiści nie chcą przestrzegać praw państw europejskich. Jeden z imamów nawołuje do karania cudzołóstwa śmiercią w przypadku osób w małżeństwie, zaś w przypadku niezamężnej dziewczyny apeluje o biczowanie.

Przedstawiciel meczetu Grimhøj w mieście Aarhus, Oussama el-Saadi, w oficjalnych wypowiedziach dla mediów deklarował, że jego wspólnota przestrzega duńskiego prawa i zachęca jej członków do aktywnego udziału w życiu społecznym Danii. Okazuje się, że to tylko słowa pod publikę.

Telewizja TV2 użyła ukrytej kamery, by nagrać islamską wizję wierności małżeńskiej. Imam Abu Bilal mówi, że, według islamu, karą dla męża lub żony za niewierność winno być ukamienowanie, zaś dla dziewczyny biczowanie. Wypowiedź miała miejsce podczas zajęć na temat prawa szariatu, w których uczestniczyły kobiety i dzieci. – Jeśli zamężna kobieta lub żonaty mężczyzna cudzołożą, to ich krew jest halal i powinni być oni ukamienowani. Jeśli cudzołoży dziewczyna, to karą będzie biczowanie – głosił imam Bilal.

Po emisji nagrania, el-Saadi bronił współwyznawcę, mówiąc, że chodziło jedynie o interpretację Koranu. Jednak wspomniany imam nie jest czysty. Latem 2014 roku został skazany na karę grzywny w wysokości 75 tys. koron duńskich za nawoływanie do mordowania Żydów podczas wizyty w Berlinie.

Meczet  Grimhøj od dawna jest przedmiotem kontrowersji. W zeszłym roku Oussama El Saadi w programie telewizyjnym „Skazany meczet” publicznie wyraził sympatię do ISIS. Później okazało się, że sporo młodych ludzi, związanych właśnie z tym meczetem, wyjechało do Syrii i Iraku, by przyłączyć się do bandytów z Państwa Islamskiego.

CWIK/sputniknews.com
szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net