Dyrektor szpitala proponuje obowiązkowe szczepienia i przekonuje, że nie są obowiązkowe. Bez nich nie wolno będzie normalnie funkcjonować

Onet rozmawiał z dyrektorem Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, Jakubem Kraszewskim, który postuluje de facto obowiązkowe szczepienia pod groźbą uniemożliwienia normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Nazywa je w dodatku „nieobowiązkowymi”.

– Nie ma czegoś takiego jak pierwsza, trzecia, piąta czy siódma fala. Ulegamy pewnemu złudzeniu, dlatego że są pewne wzmożenia i osłabnięcia replikalności wirusa. A one wynikają z pewnych aspektów związanych z naszym przemieszczaniem się, z naszymi nawykami społecznymi. W momencie, kiedy mamy ferie i wszyscy zaczynamy migrować, to po feriach mówimy o jakiejś tam fali. My coraz sprawniej walczymy z wirusem, ale on też mutuje. To jest normalna kolej rzeczy – przekonywał w rozmowie z Onetem Kraszewski.

Ubolewa też wyraźnie, że „u nas takich obostrzeń nigdy nie było”, jak np. „w Niemczech, Włoszech czy Austrii”. – U nas były bezwzględne, a wszyscy i tak wyjechali na wakacje czy na ferie. A później się dziwiliśmy, że jest wielki wykwit koronawirusa na Warmii i Mazurach. Ciekawe, prawda? – mówił. Twierdził także, iż „dopóki nie wyszczepimy maksymalnie dużej liczby ludzi, a reszta nie przechoruje, dopóty będziemy się z tym wirusem borykać”.

Następnie przedstawia totalitarną wizję przymuszania ludzi do szczepienia pod groźbą odgórnego wykluczenia, które do tego nazywa „nieobowiązkowym”.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

– Powinniśmy iść w kierunku krajów, które wprowadzają restrykcje. Na zasadzie, że nie musisz się szczepić, bo szczepienia nie są obowiązkowe. Ale nie korzystasz z publicznych środków transportu, nie chodzisz do kin, do teatru. Lista wykluczeń jest tak szeroka, że każdy w trzecim tygodniu mówi: „mam dosyć, idę się zaszczepić”. Tak to działa. Nie szczepisz się, nie pracujesz z dziećmi w szkole. Nie szczepisz się, nie jesteś pielęgniarką w szpitalu. Nie szczepisz się, nie pracujesz z ludźmi – powiedział dyrektor Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku Jakub Kraszewski.

Warto zauważyć, że dyrektor… nie ma wykształcenia medycznego. Onet przytacza wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe zwolennika przymuszania ludzi do szczepień. Znajdują się tam informacje o ukończeniu Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Gdańskim oraz ukończenie studiów MBA w Fundacji Kształcenia Menedżerów, Podyplomowe Studia Zarządzania Kadrami w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu oraz Studium Kierowników Projektów Unijnych Agencji Rozwoju Pomorza.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

4 thoughts on “Dyrektor szpitala proponuje obowiązkowe szczepienia i przekonuje, że nie są obowiązkowe. Bez nich nie wolno będzie normalnie funkcjonować

 • Avatar
  17 kwietnia 2021 o 07:38
  Permalink

  Mamy nowe „jestem za, a nawet przeciw”, cóż za „pseudo-autorytety”, dorwały się do „złotego koryta”.”Ludzkosc, dźwignią, handlu”

  Odpowiedz
 • Avatar
  17 kwietnia 2021 o 07:45
  Permalink

  To sa bandyckie tezy , anty humanitarne bo juz i tak większość wie że ta plandemia jest ustawką masonska dążących do NWO a którą omawiano już w latach 60 tych m.in w raporcie z Żelaznej Góry . Bylem u dentysty który powiedział że dawno nie widział już u swoich klientów okolic ust tak skazonych różnymi wysypkami, krostami

  Odpowiedz
 • Avatar
  19 kwietnia 2021 o 08:29
  Permalink

  Czemu cytujecie tak obszernie idiote? Piszcie, jak ludzie radzą sobie w trudnych sytuacjach i jak śmieją się z takich krzykaczy.
  L.I.C.

  Odpowiedz
  • Avatar
   19 kwietnia 2021 o 09:15
   Permalink

   Jakie przemieszczenia, człowieku? Nawyki społeczne to już mamy nowe – siedzenie w domu na d…. od roku.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.