Dziambor chciałby ukarania Brauna. Korwin-Mikke: Nie ma prawa go ostracyzować

Poseł Artur Dziambor z partii „Wolnościowcy” ogłosił niedawno, że złoży wniosek o ukaranie posła Grzegorza Brauna z Konfederacji Korony Polskiej za jego głosowanie w Sejmie. Poseł Janusz Korwin-Mikke z Nowej Nadziei skrytykował postawę posła rozłamowców.

– Ja będę domagał się ukarania go przez klub – deklarował poseł Dziambor w Radiu ZET.

Chodzi o karę za… głosowanie. Poseł Braun był przeciwny uchwale Sejmu uznającej Rosję za państwo sponsorujące terroryzm. Uchwała została potem zmieniona poprzez poszerzenie o kwestię wypadku smoleńskiego z 2010 roku.

– Przede wszystkim (Braun) głosował przeciwko procedowaniu tej uchwały. Będę wewnątrz klubu składał wniosek o ukaranie go za postawę sprzeciwiającą się – mówił poseł Dziambor.

– Nie wiem, co będzie dalej, natomiast na pewno złożę wniosek o ukaranie go za sprzeciwianie się woli koła, ponieważ koło ma ustaloną swoją linię, co do tej sprawy – przekonywał.

Postawę posła Dziambora skrytykował poseł Korwin-Mikke z Nowej Nadziei.

– Kol.Artur Dziambor nie ma prawa ostracyzować kol.Grzegorza Brauna – to pewne. Pomińmy Rosję: akurat byłem chory, ale na pewno nie brałbym udziału w uchwalaniu, że np. „Ptaki mają skrzydła”. 1.Sejm nie jest od ustalania faktów; 2.Prawdy nie uchwala się (tfu!) większością głosów – stwierdził poseł Janusz Korwin-Mikke.

nczas.com / twitter.com

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net