Dziambor przyjmuje narrację lewicy w sprawie mordowania dzieci nienarodzonych. Chce „wyjąć projekt Dudy z zamrażarki”

Poseł Konfederacji z partii KORWiN Artur Dziambor, posługując się lewicowymi kłamstwami na temat śmierci kobiety z Pszczyny z powodu błędu lekarza – w sposób zupełnie nieuzasadniony przypisywany „wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego” – chce „zająć się natychmiast projektem ustawy prezydenta Dudy o ciążach obarczonych wadami letalnymi”. Celem miałoby być poszerzenie prawa do mordowania dzieci nienarodzonych z przyczyn eugenicznych. Poseł już wcześniej stał się twarzą proaborcyjnej deklaracji partii KORWiN.

– Nie ulega wątpliwości, że powinniśmy zająć się natychmiast projektem ustawy prezydenta Dudy o ciążach obarczonych wadami letalnymi. Trzeba ją jak najszybciej wyjąć z sejmowej zamrażarki. Jej założenia są identyczne z oświadczeniem, które opublikowałem zaraz po wyroku Trybunału Konstytucyjnego zaostrzającego prawo aborcyjne. Nie możemy pozwolić na kolejne ogromne tragedie, jak ta w Pszczynie, musimy dać „oddech” lekarzom, którzy stają bardzo często przed bardzo trudnymi decyzjami – przekonywał poseł Konfederacji Dziambor w rozmowie z „Dziennikiem Bałtyckim”, sugerując, iż to zakaz mordowania dzieci z przyczyn eugenicznych, a nie zaniechanie lekarza było przyczyną śmierci.

– Oni w skrajnych sytuacjach nie mogą mieć obaw przed złamaniem prawa – dodał poseł.

Pod koniec października ubiegłego roku partia KORWiN na swoim profilu na Facebooku opublikowała deklarację z poparciem dla mordowania dzieci z przyczyn eugenicznych. Kłamano w niej, że utrzymywanie życia nienarodzonego dziecka z wadą letalną jest tożsame z uporczywą terapią. Skłamano również, że Kościół popiera takie rozpatrywanie sprawy. Więcej o proaborcyjnej deklaracji partii współtworzącej Konfederację można przeczytać TUTAJ.

Jedynym spośród szeroko znanych działaczy partii KORWiN, który sprzeciwił się proaborcyjnemu manifestowi, był dr Sławomir Mentzen. – Niestety nie mam wyjścia, muszę zgłosić votum separatum. Jestem katolikiem, byłem, jestem i będę za życiem. Nie do takiej partii wstępowałem. Korwiniści zawsze głośno i wyraźnie głosili prawdę, nieważne ile osób ją popierało. Dlatego właśnie wstąpiłem do partii KORWiN. Liczę na zaprzestanie głoszenia tez sprzecznych z programem naszej partii – napisał kilka dni później dr Mentzen.

Manipulację lewicy i środowisk proaborcyjnych wokół przypadku z Pszczyny opisała Fundacja Pro – Prawo do Życia. Wyjaśnienie sprawy i stan faktyczny można przeczytać TUTAJ.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net