Dziewięciu na dziesięciu imigrantów to mężczyźni

foto: YouTube (Ruptly TV) "Austria: Scuffles break out as refugees push through border crossing at Spielfeld"
foto: YouTube (Ruptly TV) „Austria: Scuffles break out as refugees push through border crossing at Spielfeld”

Dziewięciu na dziesięciu przybywających do Włoch imigrantów to mężczyźni – tak wynika z raportu opublikowanego przez „Corierre della sera”. Zdaniem dziennika dysproporcja płci znacząco wpływa na wzrost przestępczości wśród imigrantów.

Reportaż włoskiej dziennikarki Sary Gandolfi nie pozostawia wątpliwości: opowieści o przybywających do Europy kobietach i dzieciach to mit. Większość, bo aż 73 proc. z 1,2 mln osób ubiegających się o azyl w Europie, to mężczyźni. W samych Włoszech odsetek ten rośnie do 90 proc. W październiku ubiegłego roku aż 90 proc. wniosków o azyl zostało złożonych przez mężczyzn między 18 a 34 rokiem życia. Z kolei w Szwecji 17 proc. imigrantów to chłopcy w wieku 14-17 lat. Wpływa to w znaczący sposób na proporcje płci wśród szwedzkich nastolatków. Obecnie na 100 nastoletnich obywatelek Szwecji przypada 106 chłopców.

Jak zauważa Gandolfi, istnieje korelacja między proporcjami płci wśród imigrantów a liczbą popełnianych przez nich przestępstw. Badania w Indiach czy Chinach, gdzie liczba mężczyzn jest drastycznie większa niż liczba kobiet, przyniosły wniosek, iż tam, gdzie istnieje duża dysproporcja na korzyść płci męskiej, bardziej szerzą się alkoholizm i narkomania oraz wzrasta liczba popełnianych przestępstw.

MGOT/kresy.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net