Eksplozja na tajemniczym monumencie z kontrowersyjnymi „wskazówkami”. Niszczyciele Georgia Guidestones na wolności (WIDEO)

W nocy z wtorku na środę eksplozja uszkodziła jedną z kamiennych tablic tworzących monument „Georgia Guidestones”, przez niektórych nazywany niesłusznie „amerykańskim Stonehenge”. Postawiony w 1980 roku monument stworzony był z kilku kamiennych tablic mających prawie sześć metrów wysokości. Na tablicach zapisane były wskazówki dla ludzkości, być może inspirowane masońską ideologią.

Przed świtem w środę eksplozja uszkodziła monument „Georgia Guidestones”. Biuro Śledcze stanu Georgia (GBI) podało, że „nieznane osoby zdetonowały ładunek wybuchowy”.

W wyniku eksplozji jedna z kamiennych tablic rozpadła się. Pozostałe zostały uszkodzone.

Historia i przeznaczenie konstrukcji są owiane tajemnicą. Wielu dostrzega w tym jakąś manifestację środowisk okultystycznych. Ze względu na zamieszczoną na tablicach treść nie można też nie dostrzec inspiracji masońskiej.

W czerwcu 1979 roku w miasteczku Elberton w stanie Georgia pojawił się mężczyzna, który dbał o anonimowość swoją oraz swoich mocodawców. Zatrudnił lokalną firmę do postawienia „Georgia Guidestones”, czyli sześciu kamiennych płyt o wysokości 5,87 metrów o łącznej wadze ponad 120 ton. Konstrukcję ukończono w 1980 roku.

– Na czterech pionowych tablicach zostaje wyryty tekst – dziesięć tajemniczych punktów, swoistych wytycznych na temat dalszego funkcjonowania świata. Treść wyrażona jest w ośmiu językach nowożytnych: angielskim, rosyjskim, hiszpańskim, chińskim, hebrajskim, arabskim, suahili i hindi – podaje geekweek.interia.pl.

– Utrzymuj ludzkość poniżej 500 000 000, w nieustannej równowadze z naturą; Mądrze kieruj reprodukcją; Jednocz ludzkość; Kieruj się namiętnością – wiarą – tradycją – i innymi rzeczami z ważnych powodów; Chroń ludzi i narody sprawiedliwym prawem i słusznymi sądami; Pozwól wszystkim narodom rządzić i rozwiązuj problemy na forum światowym; Unikaj nieistotnych praw i bezużytecznych urzędników; Równoważ prawa prywatne z obowiązkami socjalnymi; Nagradzaj prawdę – piękno – miłość – szukaj harmonii w nieskończoności; Nie bądź rakiem dla Ziemi – zostaw miejsce dla natury – napisano we wszystkich wymienionych językach.

Choć pomnika z takimi „poradami” nie szkoda, to jednak dokonano ataku na czyjąś własność. Służby na razie nie wskazały żadnych podejrzanych, nikt nie został również aresztowany.

Pozostałe uszkodzone tablice zostały usunięte ze względów bezpieczeństwa za pomocą koparko-ładowarki.

geekweek.interia.pl / dziennik.pl / kontrrewolucja.net

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net