Elon Musk wyzywa Putina na pojedynek o Ukrainę. Kijów uznał niepodległość Marsa?

Oficjalnie najbogatszy człowiek świata Elon Musk wyzwał Władimira Putina na pojedynek o Ukrainę. Miliarder i przyszły szef kolonii na Marsie nie sprecyzował jednak, na czym dokładnie pojedynek miałby polegać.

Elon Musk to miliarder od niedawna uważany za najbogatszego człowieka świata. Jest szefem kilku projektów, m.in. SpaceX, Tesli czy Starlink. Dziś zaproponował prezydentowi Rosji Władimirowi Putinowi pojedynek o Ukrainę.

– Niniejszym wyzywam Władimira Putina na pojedynek. Stawką jest Ukraina. Czy przyjmujesz to wyzwanie? – napisał na Twitterze Musk. W jednym z komentarzy podkreślił, że propozycję złożył „absolutnie poważnie”.

Władimir Putin jednak nie odpowiedział na to wyzwanie. A mógłby, ponieważ konto prezydenta Rosji nie zostało zbanowane przez administrację. W przeciwieństwie do konta Donalda Trumpa, gdy jeszcze był prezydentem Stanów Zjednoczonych.

W propozycji Muska nie pojawiła się jednak konkretna propozycja co do formy pojedynku. Nie wiadomo, na czym miałby polegać ani przy użyciu jakiej broni miałby się odbyć.

Media zwracają uwagę, że Elon Musk od początku wojny rosyjsko-ukraińskiej wyraźnie stawia się przeciwko Rosji. Niedawno na prośbę ukraińskich władz Ukraina otrzymała dostęp do stacji Starlink. Agencja Ukrinform podała w sobotę, że w Centrum Humanitarnym w Odessie uruchomiono pierwszy taki terminal internetowy.

Starlink to projekt tworzony przez SpaceX. Ma dostarczać Internet poprzez sieć satelitów na orbicie planety. Jak zwrócili uwagę internauci jakiś czas temu, korzystanie z sieci Starlink wiąże się z uznaniem niepodległości Marsa. Zapis ten znajduje się w warunkach licencyjnych korzystania z usługi. Czy więc w związku z tym Elon Musk „przy okazji” złapał pierwszy oficjalny rząd na uznanie niepodległości czerwonej planety?

twitter.com / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net