EMA zmienia zdanie o szczepionce na Covid-19 od AstraZeneca? „Coraz trudniej mówić, że nie ma związku z zakrzepami”

– Obecnie coraz trudniej twierdzić, że nie ma związku przyczynowo-skutkowego między szczepionką AstraZeneki (przeciw Covid-19) a bardzo rzadkimi nietypowymi przypadkami zakrzepów krwi – powiedział szef zespołu ds. oceny szczepionek Europejskiej Agencji Leków (EMA) Marco Cavaleri. Kilka tygodni temu EMA orzekła, że zakrzepy nie mają nic wspólnego ze szczepionką.

Pod koniec stycznia EMA przyznała „warunkowe pozwolenie na dopuszczenie do obrotu szczepionki” od AstraZeneca. W drugiej połowie marca, po licznych doniesieniach o zakrzepach krwi EMA przekonywała, że nie są one spowodowane szczepionką koncernu. Innego zdania był prof. Pal Andre Holme ze Szpitala Uniwersyteckiego w Oslo, który powiedział, że „nie ma innej możliwości” pojawienia się zakrzepów jak właśnie w konsekwencji użycia preparatu.

Jak się okazuje, nawet w unijnej instytucji są już coraz większe wątpliwości co do oficjalnej narracji o „bezpieczeństwie” szczepionki na Covid.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

– Dążymy do tego, by mieć jasny obraz tego, co się dzieje, określić szczegółowo ten objaw wynikający ze szczepionki – powiedział Marco Cavaler z EMA w rozmowie z włoskim dziennikiem „Il Messaggero”. – „Według mnie możemy już to powiedzieć, to jasne, że jest związek ze szczepionką – odpowiedział na pytanie, czy można stwierdzić, że zakrzepy wynikają ze szczepionki.

Zaznaczył przy tym, że EMA nie wie, „co powoduje taką reakcję”. Unijna instytucja w najbliższym czasie stwierdzi, że „związek jest, ale jak do tego dochodzi, trzeba to ustalić”.

bankier.pl / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.