Energia z zamordowanych dzieci

Centrum Postępu Medycznego (Kalifornia) opublikowało w sieci film, na którym widać, jak właścicielka sieci ośrodków aborcyjnych przyznaje się do palenia ciał dzieci zabitych w łonach matek. Dzieli się też z zatrudnionymi mordercami przerażającym pomysłem pozyskiwania z ciał zabitych energii cieplnej (sic!).

Film jest zapisem rozmów prowadzonych przez Krajową Federację Aborcji. Nagranie zostało potajemnie wykonane podczas zebrania członków federacji, na którym obecna była Renne Chelian, właścicielka sieci tzw. klinik aborcyjnych Northland Family Planning (NFP).

Właścicielka wystąpiła z pomysłem spalania ciał zamordowanych dzieci w celu produkcji energii ogrzewczej. Uważa, że rozwiązałoby to trudności w pozbywaniu się zwłok dzieci wykończonych wskutek działania pracowników ośrodka. Zaznaczyła też, że zdaje sobie sprawę z konieczności stawienia czoła „koszmarowi relacji ze społeczeństwem”. Mówiła też o kryzysie ośrodków mordowania ludzi w łonach matek, który pojawił się po zerwaniu kontraktu z NFP przez firmę Stricycle.

Ponieważ nagranie wykonano potajemnie, na wniosek Krajowej Federacji Aborcji sąd zakazał rozpowszechniania nagrania. Portal „GotNews”, który materiał pokazał, ma teraz kłopoty. Jego dyrektorowi grozi proces sądowy. Ten zaś wyjaśnił, że film został przesłany przez jednego z przedstawicieli Kongresu.

CWIK/pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.