Europa tworzy grunt pod barbarzyńskie ataki

Prezydent Czech, Milosz Zeman wyraził swoje obawy dotyczące niekontrolowanego napływu imigrantów do Europy. Jego rzecznik, Jiri Ovcacek stwierdził, że takie przyjmowanie ludzi może spowodować ryzyko ataków terrorystycznych w Czechach.

foto: YouTube
foto: YouTube

Rzecznik prezydenta Czech, Jiri Ovcacek obawia się skutków niekontrolowanego przyjmowania imigrantów. – Nasz kraj nie może pozwolić sobie na ryzyko ataków terrorystycznych podobnych do tych, które są we Francji i Niemczech. Przez przyjmowanie imigrantów stworzymy okazję do barbarzyńskich ataków w Czechach – powiedział Ovcacek. Polityk podkreślił, że nie jesteśmy w stanie odróżnić imigranta ekonomicznego od wojennego uchodźcy. Jako przykład podał aktualną sytuację w Niemczech i ostatnie ataki terrorystyczne w Europie.

Federalny Urząd Kryminalny poinformował, że w Niemczech cały czas rośnie liczba uchodźców podejrzanych o terroryzm oraz tych wobec których trwa dochodzenie. Obserwowanych jest już ponad 410 potencjalnych terrorystów, którzy przybyli jako „uchodźcy”. Jak wynika z badań przeprowadzonych w Niemczech, czterech na pięciu Niemców twierdzi, że największym wyzwaniem dla kraju jest kryzys migracyjny. Ponad 80 proc. obywateli tego kraju obawia się efektów polityki „otwartych drzwi” Angeli Merkel.

Mas/kresy.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net